Dobrý den, nabízím optimalizace daní, zhodnocení a zajištění Vašich financí.
Seznamte se s 5 kroky k Vaší finanční nezávislosti, trvalému pasivnímu příjmu bez stresu a
velké námahy.

Kontakt na Vás jsem získal doporučením doc. Ing. Václava Petříčka, CSc. prostřednictvím Komory SNS a u mnoha z Vás i osobním setkáním při konferencích pořádaných Komorou ČR.

Seznamte se s 5 kroky k Vaší finanční nezávislosti

1. krok:
Prohlídka přílohy tohoto mailu, kde zjistíte v několika odpovědích na Vaše otázky PROČ bych Vám zrovna já mohl v tomto poradit. A pokud usoudíte, že 23 let mé praxe v investicích Vám mohou být prospěšné, potom můžete přistoupit k dalšímu kroku.

2. krok:
Napsání krátké zprávy na mail nebo telefon, ke sjednání 1.schůzky zdarma.
Schůzku doporučuji osobní k získání vzájemné důvěry. Při větší vzdálenosti a delší časové prodlevě možného setkání je možné sjednat i komunikaci přes Skype.

3. krok:
Analýza Vašeho současného stavu a rozbor Vašich současných možností, které by mohly nastartovat trvalý pasivní měsíční příjem, optimalizaci daní a zhodnocení a zajištění Vašich financí. K tomuto se dopracujeme na 1. schůzce zdarma.

4. krok:
Moje nabídka pečlivě vybraných možností, které jsou ověřeny mojí osobní zkušeností. Moje doporučení, co z toho vidím pro Vás jako reálnou možnost i s upozorněním na možná rizika Vámi zvolené cesty, případně několika cest. Tato služba pro Vás je zdarma v případě osobní schůzky v oblastech mé denní - týdenní působnosti Praha a okolí, Mladá Boleslav a Liberecko. V případě větší vzdálenosti je možná komunikace po mailu, telefonu a Skypu.

5. krok:
Výběr Vaší cesty, tedy Vaše zcela svobodné rozhodnutí, které musíte udělat jen Vy sami. Tady není třeba zdůrazňovat, že zcela zdarma. Jakékoliv Vaše platby za moje služby jsou spojeny pouze s Vaším výběrem některé z nabídnutých cest. Moje cesty nejsou standardními cestami 90% poradců, neboť mi také moje finance dlouhá léta znehodnocovali.

Krásný den Vám přeji a těším se na Vaše otázky, připomínky a především setkání s Vámi.

Ing.Miroslav Janovský
mail: miroslavjanovsky@volny.cz
web: www.miroslav-janovsky.e-konzultant.cz

Další info - viz Příloha (*Pdf)