Vážení členové Komory SNS,
Business den Ruské federace se bude konat dne 8. října 2013 od 09.30 hodin.

Vzhledem k tomu, že jsme tuto akci letos pojali nově a dali ji výrazně větší rozměr, trvalo nám poněkud déle, než jsme dotáhli potřebné detaily.

Konečně – vše důležité naleznete v přiložené pozvánce/přihlášce. (Viz níže)

Reklama ´face to fac+e´setkání realizovaných na stánku Rosatomu v rámci Ruského Bytznys dne na MSV Brno 7.-11. října 2013

Naším hlavním partnerem v letošním roce je ruská státní korporace pro atomovou energii „ROSATOM“.

V průběhu všech veletržních dnů 7. - 9. října se uskuteční dvoustranná jednání v expozici Rosatomu, která je instalována na ploše 200 metrů čtverečních v pavilonu Z na téma „Inovace a rozvoj v jaderném průmyslu“.

Rosatom představí kromě jiného malý reaktor SVBR 100, v němž slouží jako chladící médium směs olova a bismutu a také malý reaktor ABV o tepelném výkonu 38 MW. Poprvé v české republice bude v expozici Rosatomu představena maketa výzkumného reaktoru MBIR o výkonu 150 MW (po uvedení do provozu bude nejvýkonnějším výzkumným rektorem na světě). Turbinový ostrov pro MBIR projektuje česká firma EGP Invest. Ke zhlédnutí bude i maketa reaktoru VVER 1200, vyrobenou v interaktivním režimu.

Konferenci Business den Ruské federace zahajujeme v 09.30 hodin v Rotundě pavilonu A, pokračování je v obvyklém sále MORAVA téhož pavilonu.

S ohledem na předpokládaný počet účastníků prosím o zaslání Vaší přihlášky co nejdříve.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva
Komora SNS
Tel.: +420 266 721 812, 814
Mobil: +420 732 227 882
E-mail: masopust@komora.cz

Reklama “face to face” setkání realizovaných na stánku Rosatomu v rámci Ruského Bytznys dne na MSV Brno, 7.-11. října 2013.

BusinessDenRF2013-prihlaska.pdf