Po dohodě s velvyslanectvím České republiky v Uzbekistánu a pod záštitou mimořádného a zplnomocněného velvyslance ČR v Uzbekistánu H. Pejchy a za podpory MZV ČR Vám předkládáme možnost účasti na podnikatelské misi do Taškentu, která se uskuteční ve dnech 28. 10. – 1. 11. 2013.

Termín této cesty byl zvolen záměrně s ohledem na možné zasedání Česko – uzbecké mezivládní komise, jež by se mělo v Taškentu konat 30. a 31. 10. 2013.

V rámci programu mise máme naplánováno také návštěvu mezinárodního strojírenského veletrhu, který se koná v době naší mise v Taškentu. Obchodní konference, kterou v rámci pobytu v Taškentu plánujeme, bude pojata jako prezentace České republiky na tomto veletrhu. V jejím průběhu se uskuteční dvoustranná jednání mezi českými a uzbeckými firmami.

S ohledem na skutečnost, že ČSA ukončilo přímou linku Praha – Taškent, jsme nuceni volit jinou variantu, která je časově i cenově náročnější. Letenky za rozumnou cenu lze získat pouze tehdy, jsou-li objednány se značným předstihem.

Prosím a doporučuji proto všem zájemcům o účast rozhodnout se co nejrychleji, zaslat přihlášku (+ firemní profil) abychom mohli jednak objednat letenky a také oslovit uzbeckého partnera, který pro nás bude připravovat jednání v místě.

Uzávěrku přihlášek jsme proto stanovili již na 19. 9. 2013 a prosím o dodržení tohoto termínu.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva