HK hl.m. Prahy ve spolupráci s Komorou SNS a Moskevskou obchodně-průmyslovou komorou si Vás dovoluje pozvat ke kulatému stolu moskevských a českých podnikatelů na téma Rozvoj hlavních měst impulz a příležitost pro nové kooperace mezi českými a moskevskými podnikatelskými subjekty, který se bude konat 18. června 2013 od 10:00 do cca 14:00 hodin v prostorách Hospodářské komory hl. města Prahy, náměstí Franze Kafky 7, Praha 1.

Hlavním cílem setkání je vytvoření platformy pro konkrétní dialog mezi moskevskými a českými podnikateli a zprostředkování možné spolupráce českých a ruských podnikatelů.

Za ruskou stranu se kulatého stolu zúčastní firmy podnikající mimo jiné v následujících odvětvích:
-zdravotnické zboží a technika
-elektronické součástky
-zdravá výživa a vyvážená strava
-zdravotnické vybavení pro lékařskou metodu léčby rázovou vlnou
-stavitelství
-poradenství

Kapacita účastníků kulatého stolu je omezená, svoji účast prosím potvrďte na e-mailovou adresu zavodna@hkp.cz do 17.června 2013. Těšíme se na Vaši účast. Se srdečným pozdravem, MgA. Petra Košíková oddělení zahraničí a EU