Oficiální návštěva předsedy vlády České republiky pana Petra Nečase v Ruské federaci proběhne 26. – 30. 5. 2013 V jejím průběhu se uskuteční jednání v Moskvě, Sankt Petěrburgu a Jekatěrinburgu.

Komora SNS, ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR organizuje při této příležitosti doprovodnou podnikatelskou misi, v jejímž průběhu plánuje uskutečnění obchodních konferencí a především dvoustranných jednání s místními partnery v Sankt Petěrburgu a v Jekatěrinburgu.

Přiložený program je zatím pouze rámcový. Věříme ale, že by se neměl výrazněji odchylovat od finální verze – která musí respektovat program premiéra.

Naše podnikatelská mise bude mít k dispozici (skoro) celý vládní speciál, prosím o co nejrychlejší potvrzení Vašeho zájmu o účast. Je to nezbytné jak pro místa v letadle, tak především pro přípravu Vašich potenciálních partnerů pro jednání v obou destinacích.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE 28. DUBNA 2013 !

V případě nejasností se můžete obrátit na mne, nebo na moji zástupkyni Janu Kordačovou.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva