Ministerstvo průmyslu a obchodu společně s zastupitelskými úřady zemí-členů Celní unie Rusko-Bělorusko-Kazachstán ve spolupráci Euroasijskou ekonomickou komisí a podnikatelskými reprezentacemi v ČR si Vás dovolují pozvat na seminář k problematice Celní unie na jehož přípravě se rovněž spolupodílí Komora SNS.

Seminář proběhne 4. 4. 2013 v 9:30 na MPO ČR, Na Františku 32, Praha 1.

Zaměření :

Aktuální tendence zahraničního obchodu se zeměmi Celní unie Rusko-Bělorusko-Kazachstán a Společného hospodářského prostoru (Euroasijské unie) v souladu s příslušnými pravidly WTO

Akce je věnována zájemcům o informace o aktuálním vývoji Celní unie a aplikaci stávajících i nových pravidel jejího fungování. Firmy mají jediněčnou šanci se dotazovat přímo pracovníků Euroasijské ekonomické komise a oficiálních představitelů jednotlivých zemí CU na pravidla či problémy, se kterými se ve vztahu k CU setkávají.

Program a vystupující uvádíme v příloze.

Pracovním jazykem semináře je ruština bez překladu.
Kapacita sálu je omezená.

Účast na semináři je bezplatná.

Informaci o účasti zašlete prosím na adresu

Jana Kordačová, zástupce výkonného ředitele
e-mail: kordacova@komora.cz

Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k.
Freyova 27

Obnoveno:
Fotografie z akce si lze prohlédnout ZDE...>>>

KonferenceCU-4-4-13.doc