18. – 19. března 2013 přijíždí do České republiky ředitel Gruzínské národní agentury pan Giorgi Pertaia v doprovodu vysokých státních úředníků a představitelů investičních fondů, ve kterých by, podle informací gruzínské strany, měly být vloženy finanční prostředky v objemu 2 mld. USD. Gruzínská delegace rovněž přiváží 28 konkrétních investičních projektů.

Při této příležitosti organizuje Svaz průmyslu a dopravy ČR spolu s Odborem dvoustranných ekonomických vztahů a podpory exportu MZV kulatý stůl, na který Vás srdečně zveme.

Kulatý stůl
Investiční nabídky a výhody investování v Gruzii

se uskuteční
v pondělí 18. března 2013 od 13:00 do 17:00 hod.
v zasedacím sále SP ČR Freyova 948/11, Praha 9

Po ukončení obecné prezentace potenciálu gruzínské ekonomiky a investičních příležitostí bude dostatečný prostor k individuálním jednáním. Gruzínská strana má zájem na jednání s nejvyššími představiteli zúčastněných českých firem.

Registrujte se, prosím, vyplněním elektronického formuláře nejpozději do 15.3.2013

Organizací kulatého stolu je pověřena Mgr. Olga Zuláková, manažerka sekce mezinárodních vztahů, ozulakova@spcr.cz tel: 225 279 406

Více v Příloze

gruzie-investice-pozvankaSP.doc