Dvanáctý ročník tradičního Česko-ruského podnikatelského plesu se uskuteční 28.února na pražském Žofíně.

Stejně jako v minulých letech se zde setkají představitelé významných českých firem – exportérů do Ruska se svými partnery a představiteli zákonodárných a státních orgánů a institucí.

Popularita, kterou si tato akce Komory SNS získala za minulé roky s sebou přináší i závažný problém – organizátoři jen těžko uspokojují požadavky na vstupenky, které se stejně jako v letech minulých neprodávají, ale jsou poskytovány sponzorům, jejich partnerům a VIP hostům.

Přes tuto složitou situaci se pár dnů před akcí může stát, že se několik míst na sálech Žofína uvolní. V takovém případě budou vstupenky poskytnuty zájemců, kteří se přihlásí v sekretariátu Komory SNS.