Vážení členové a partneři Komory SNS,
dovoluji si Vás tímto informovat, že Komora SNS byla oslovena Ministerstvem zahraničních věcí ČR, aby, ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR připravila doprovodnou podnikatelskou misi k cestě ministra zahraničí K. Schwarzenberga do Ázerbájdžánu, Gruzie a Arménie. Mise by se měla konat v termínu 7. – 12.dubna 2013.

Věřím, že, stejně jako v minulosti, se nám společně s SP ČR podaří připravit zajímavou a pro české firmy přínosnou cestu. Kromě standardních obchodních konferencí a dvoustranných jednání chci připomenout, že při této příležitosti proběhne v ázerbájdžánském Baku zasedání česko-ázerbájdžánské mezivládní komise pro ekonomickou spolupráci.

V případě zájmu o účast prosím vyplňte a zašlete na odpovídající adresu přiloženou přihlášku a firemní profil, na jehož základě budou naši partneři v navštívených zemích vyhledávat pro Vás místní kontakty.

V Příloze naleznete Pozvánky, Přihlášku a Firemní profil.
Uzávěrka přihlášek je 13. 3. 2013

Těšíme se na společnou cestu a přejeme pohodové předjarní dny

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva
Komora SNS
Tel.: +420 266 721 812, 814
Mobil: +420 732 227 882
E-mail: masopust@komora.cz

Přílohy:
Azerbajd-gruzie-armenie-mise2013-POZVANKA.doc
Azerbajd-gruzie-armenie-mise2013-PRIHLASKA.doc
Azerbajd-gruzie-armenie-mise2013-Firemni-profil.doc

Obnoveno:
Jako jeden z výsledků podnikatelské mise Komory SNS do Arménie s ministrem zahraničí zveřejňujeme materiály o investicích a svobodných ekonomických zónách v Arménii.

Armenia-Free-Economic-Zones-in-Armenia.pdf
Armenia-RA-Law-on-Free-Economic-Zones.pdf