Vážení přátelé, členové obchodní komory SNS,

Vím, že ve dnech 11. a 12. září probíhá v Brně dnes již světoznámý strojírenský veletrh, kterého, včetně akcí s ním souvisejících, se zúčastní většina z Vás. Paralelně však bude v Praze probíhat mezinárodní konference na téma, které je jistě zajímavé právě pro Vás členy Komory SNS, protože je o vývoji demokracie v zemích, které jsou téměř středobodem Vašich obchodních aktivit.

Konference, která proběhne v ruském a anglickém jazyce, nese název „Democracy in the Post-Soviet Territory Twenty Years Later“ a jsem velmi rád, že hlavní slovo na této konferenci připadne panu prezidentovi Václavu Klausovi a že i další vystoupení pomohou účastníkům konference lépe porozumět problematice, která je pro nás Středoevropany určitě velmi důležitá.

Protože po léta úzce spolupracujeme s Vaší komorou a já si osobně velmi vážím svých výborných vztahů s oběma vašimi představiteli, tedy Václavem Petříčkem i Frantou Masopustem, opravdu srdečně Vás na tuto konferenci zvu jako naše VIP-neplatící hosty. V případě zájmu o účast prosím o Vaši registraci buď online na www.democracy.cz či vyplněním přiloženého pdf formuláře (viz Příloha).

Karel Muzikář
Prezident společnosti Comenius