Vážení členové a partneři Komory SNS,

na základě pověření Ministerstva zemědělství ČR si Vás dovolujeme pozvat k účasti v podnikatelské misi doprovázející ministra zemědělství ČR Petra Bendla při jeho oficiální návštěvě v Samarské a Voroněžské oblasti v termínu 08. - 12. 10. 2012.

Doprovodná podnikatelská mise je určena nejenom pro firmy, které mají rozpracované projekty v Ruské federaci, ale i pro ty subjekty, jež se chtějí seznámit s podmínkami podnikání v ruských regionech především v oblasti zemědělství, zpracovatelského a potravinářského průmyslu.

Vzhledem k tomu, že v současné době ruská vláda významně posiluje finanční prostředky určené k modernizaci technologií v agrárně průmyslové oblasti, považujeme možnost seznámit se s problematikou na místě a jednat s potencionálními místní partnery v rámci obchodních konferencí, které připravujeme v Samarské a Voroněžské oblasti, za dobrou příležitost pro navázání nových obchodních kontaktů.

Přesto, že na prvním místě jsou v případě této mise zájmy firem majících vazbu na zemědělskou problematiku, je možnost využít cesty pana ministra Bendla také dalšími firmami majícími v daných regionech svoje obchodní zájmy.

Předběžný program doprovodné podnikatelské mise najdete v příloze.

V případě dotazů, nás prosím neváhejte kontaktovat. Doprovodnou podnikatelskou misi organizačně zajišťuje Jana Kordačová, zástupce výkonného ředitele, tel. 266 721 812, 266 721 815, e-mail: kordacova@komora.cz.

POZOR - Uzávěrka přihlášek je již 31.srpna 2012 !!!

Ing. František Masopust
výkonný ředitel