Vážení členové a partneři Komory SNS

Připravuje se podnikatelská mise doprovázející ministra průmyslu a obchodu ČR při jeho oficiální návštěvě Ruské federace do Kemerova a Čeljabinska. Uskuteční se v termínu od 23. - 27. září 2012.

Podnikatelskou misi organizačně společně zajišťují Svaz průmyslu a dopravy ČR a Komora pro hospodářské styky se SNS.

Delegaci podnikatelů povede prezident SP ČR Jaroslav Hanák.

Skupina bude sestavena především z představitelů firem, které již mají v Ruské federaci rozpracovány projekty a které by tato významná návštěva mohla na ruském trhu dále podpořit. Tomu bude přizpůsoben i program cesty, který v současné době intenzivně připravujeme.

Přílet do Moskvy je naplánován na 23. září 2012. V Kemerovu a Čeljabinsku proběhnou obchodní konference a bilaterální jednání.

Více informací v přílohách.

Kontakt:
Ing. František Masopust
výkonný ředitel
Komora pro hospodářské styky s SNS, s.o.k.
Freyova 27
masopust@komora.cz