´První mezinárodní Business Summit´ ve výstavním centru ´Nižegorodská jarmarka´ se bude konat 27. - 29. září 2012.

Pořadatelem summitu je vláda Nižněnovgorodské oblasti s podporou vlády Ruské federace.

Stěžejním tématem akce je: ´Podnikání v Rusku: Nižnij Novgorod´

Připravují se čtyři diskusní panely:
Regionální projekce investičního klimatu;
Priority investiční politiky: pohledy na podnikání;
Výzvy nové industrializace - technologie a pracovníci;
Stát a podnikání: model partnerství.

V rámci diskusních panelů proběhnou kulaté stoly, konference, prezentace. Účastníci se budou moci zúčastnit případových ´obchodních her´.

Summit poskytne platformu k přímému dialogu podnikatelů, investorů, odborníků a zástupců veřejné správy (B2B setkání).

Další plánované okruhy diskuzí:
regionální podnikatelské a investiční prostředí v Rusku, rozvoj mechanismů pro přilákání investic do průmyslových a inovačních odvětví ruského průmyslu.

Centrální událostí bude mezinárodní průmyslový salon ´Nové investice: od projektů k rozvoji´, který bude ve formátu výměny investičních projektů.

Hlavními účastníky summitu budou obchodní společnosti -
zástupci velkých, středních a malých podniků z Ruské federace a dalších zemí, představitelé zahraničních obchodních misí, zástupci federálních a regionálních orgánů, potenciální rezidenti odvětví petrochemických a automobilových průmyslových klastrů a IT parků.

Kontakt:
Za vládu Nižněnovgorodské oblasti je za organizaci vrcholné schůzky odpovědné Ministerstvo investiční politiky
Natalija Vladimirovna Kazačkova, (t/f: +7 831 439 0548, coop2@invest.kreml.nnov.ru, prog@invest.kreml.nnov.ru, callcenter@ibs-nn.ru

Více na stránkách www.ibs-nn.ru

Přílohy: