Agentura AC&C Public Relations nabízí služby firmám sdruženým v Komoře SNS. Aby lépe poznala jejich potřeby, chce se stát členem.

Pokud patříte mezi firmy, které jsou raději, když se o nich nepíše, nemluví a nejraději ani neví, ani dál nečtěte. Jste-li ale členy Komory pro hospodářské styky se SNS, tedy organizace, která rozhodně nepatří mezi neviditelné, zřejmě zastáváte stejný názor jako my – o službách a výrobcích je nutné psát a mluvit, vyzdvihovat jejich vlastnosti a smysl, připomínat úspěchy, případně, když se nedaří, vysvětlovat nezdary. Prostě komunikovat.
Většina z vás, členských firem Komory SNS, jistě má své PR oddělení, případně spolupracuje s PR firmami. Rozhodně vás nechceme přesvědčovat, abyste změnili agenturu, pokud jste s ní spokojeni, či zaběhnutý systém práce, když vám přináší dobré výsledky. Chceme vás jen přimět k malému zamyšlení, zda není ještě něco, co byste mohli – s naší pomocí – zlepšit.

Agentura AC&C Public Relations je na trhu už skoro dvacet let a není náhodou, že mezi naše klienty dnes patří renomované firmy, nemálo z nich bez přestávky řadu let. Například pro Volkswagen pracujeme od roku 1994, pro Hypoteční banku od roku 2002, pro T-Mobile od roku 2003. V našem portfoliu nejsou ale jen firmy z automobilového průmyslu, telekomunikací a ICT, ale i z oblasti financí, potravinářského průmyslu a dalších sektorů.

Velkou výhodou agentury AC&C PR je její tým. Většina z konzultantů, kteří pracují pro firemní klienty, se rekrutovala z novinářské branže. Naše kořeny jsou v Hospodářských novinách, MF Dnes i v České televizi. Coby novináři jsme poznali firemní problematiku, ale známe i druhou stranu barikády – potřeby médií. Že to je cenná devíza, o tom svědčí stovky článků v novinách, reportáže v televizích, obrovský počet firemních publikací, úspěšně zorganizované akce … A hlavně: spokojení klienti.

Naše nabídka je komplexní: kromě klasického PR, které zahrnuje přípravu tiskových zpráv a článků a komunikaci s médii, připravujeme celé komunikační strategie a v jejím duchu poskytujeme služby v průběhu celého roku, řídíme krizovou komunikaci; můžeme za vás vydávat vaše firemní magazíny a noviny – ať už interní, pro obchodní partnery, nebo klientské. Mimochodem, v poslední době se stále víc prosazují elektronické zpravodaje. Už máte svůj newsletter?

Součástí naší nabídky je i organizace odborných nebo společenských akcí. Dělali jste si zatím školení nebo vánoční setkání sami? Svěřte takovou činnost napříště agentuře, jako je naše, vymyslíme neotřelý scénář, zajistíme občerstvení i hosty.
V současné ekonomicky složité době si možná někteří z vás - ve snaze najít uvnitř firmy úspory - říkají, jestli není čas přesunout prostředky vyčleněné na komunikaci někam jinam, kde se mohou rychleji „množit“. Věřte tomu, není. Efekty komunikace nemusí být viditelné na první pohled, ale pokud je tato činnost odvedena profesionálně a kvalitně, náklady se zcela jistě firmě přinejmenším vrátí.
Agentura AC&C Public Relations by ráda využila svých zkušeností k tomu, aby pomohla jak samotné Komoře pro hospodářské styky se SNS, tak firmám v ní sdruženým více se zviditelnit, zvýšit renomé a získat tím i výhodu v byznysu. Abychom lépe poznali vaše potřeby, chceme být mezi vámi. Tímto podáváme přihlášku jako nový člen Komory SNS.

Jan Klíma
CEO
www.accpr.cz


AC&C PR novým členem Komory SNS

AC&C Public Relations (zal. 1993) je přední česká komunikační agentura, patřící mezi TOP 5 členů asociace APRA. Dlouhodobě poskytujeme služby největším domácím i nadnárodním společnostem; s některými z nich spolupracujeme od založení firmy.
Našimi klienty jsou vedoucí firmy v automobilovém průmyslu, informačních technologiích, finančních službách, potravinářském průmyslu, dopravě a dalších oborech.
Připravujeme pro klienty projekty se širokým záběrem, od tradičního PR přes digitální a sociální média až po firemní magazíny a newslettery či organizaci firemních akcí.
AC&C Public Relations disponuje týmem 25 zkušených odborníků, kteří společně kombinují dlouholetou praxi v PR a dokonalou znalost mediálního světa. Důkazem je řada ocenění za PR.