Informace o 13. Mezinárodním fóru «Vysokie technologii XXI. veka», (Vysoké technologie XXI. století), které se bude konat na Ústředním výstavišti v komplexu "Expocentr" (Moskva) od 17. do 19. 04. 2012

Fórum je podporováno Ministerstvem průmyslu a obchodu RF, pod záštitou Obchodně průmyslové Komory RF (TPP RF) a za účasti fondu ´Skolkovo´ v rámci nového rozsáhlého projektu ´Rusko-Inovativní 2012´.

Posláním fóra Vysoké technologie XXI. století je podpořit inovační procesy, rozšířit mezinárodní dialog a rozvíjet mezinárodní vědeckou a obchodní spolupráci.

Program fóra obsahuje následující aktivity:

* 13. mezinárodní výstava Vysoké technologie XXI. století
* Mezinárodní konference - pod stejným názvem
* Práce Business Clubu
* Besedy účastníků
* Prezentace firem a různých programů

Organizátoři vyzývají k účasti české high-tech firmy a organizace, univerzity, výzkumná střediska, malé inovační firmy, obchodní a technologické parky, inovační a technologická centra, podnikatelské inkubátory, finanční a pojišťovací společnosti, investiční fondy, poradenské a patentově licenční firmy, specializovaná vědecká a technická vydavatelství.

Pro další informace se lze obracet přímo na Ředitelství pro mezinárodní a meziregionální spolupráci, Moskevské obchodně průmyslové komory

t/f +7(499) 132-07-33, +7(499) 132-02-11
email: fair@mtpp.org (kopie na extrade@mtpp.org, osvt@mtpp.org)

Doplňují informace o fóru v ruštině / angličtině je dostupná taktéž na oficiálních stránkách fóra www.vt21.ru.