Vážení obchodní přátelé a partneři,

v souladu s plánovanými aktivitami na rok 2012, i když v mírně posunutém termínu vyhlašuje Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k., podnikatelskou misi do Běloruska. V průběhu mise, kterou plánujeme uskutečnit ve dnech 10. – 13.dubna 2012 navštívíme dva významné běloruské regiony – Minsk a Grodno.

V obou destinacích pro firmy-účastníky mise budou místní obchodně-průmyslové komory vyhledávat potenciální partnery k navázání nové spolupráce. Cesty je samozřejmě možné využít i k jednání s partnery již existujícími.

Uzávěrka přihlášek na misi byla stanovena na 6. 3. 2012. Pokud se rozhodnete dříve budeme rádi – především bude snadnější objednávat letenky a také naši partneři budou mít více času na vyhledávání kontaktů.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel