Vážené dámy, vážení pánové,

Hospodářská komora České republiky /HK ČR/ ve spolupráci s Obchodně průmyslovou komorou Ruské federace organizuje podnikatelskou misi do Petrohradu ve dnech 13.- 15.3. 2012. Mise je zaměřena na navázání nových obchodních kontaktů primárně v oborech slévárenství a mechanické inženýrství.

Předpokládaný program:

13.3. přílet do Petrohradu v pozdních odpoledních hodinách
14.3. návštěva veletrhu Technical Fair
podnikatelské fórum
Bilaterální jednání českých a ruských společností
15.3.odlet do Prahy

Odhadovaná výše účastnického poplatku je 24 950 Kč. Poplatek zahrnuje: leteckou přepravu z Prahy do Petrohradu a zpět, 2x ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, místní transfery, podíl na pronájmu jednacích prostor, podíl na cateringu, služby pracovníka HK ČR.

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na misi. V příloze Vám zasíláme závaznou přihlášku a formulář firemního profilu, v případě zájmu Vás žádáme o vyplnění a zaslání zpět obratem, abychom Vám mohli zajistit odpovídající partnery pro Vaše jednání.

S přátelským pozdravem

Bc. Kristýna Leinerová