Mezi významnými akcemi MSVB jsou i roce 2011 Ruský a Běloruský Byznys den 4. a 5. října v Brně.

´Ruský Byznys den 2011´ se uskuteční na Výstavišti MSVB, pavilon A3 – sál Morava 4. 10. 2011 (od 10.30 do 14.00 h)

Rating Ruska stoupá Na Ruském BD se očekávají vystoupení:
Přemysla Sobotky (Senát PSPČR), Sergeje Kiseleva (Vysl. RF v ČR), Petra Koláře (Vysl. ČRv RF), Michala Haška (JmKr), Martina Kocourka (MPO ČR), Vasilije Galuškina (vicegubern. Volgogradské obl.), Alexandra Petrova (MPO Sverdlovsk), Ildara Mingalejeva (MPO Tatarstán) Petra Kužela (HK ČR), Vladimira Avrelkina (Vlada Čuvaš.rep.), Václava Petříčka (KSNS), Tomáše Uvíry (ČEB), Valentina Gapanoviče (RŽD), Jekatěriny Djačenko (Skolkovo), Jiřího Vališe (ČC), V.I. Blinova (RSPP) a dalších. (Úplné informace - viz Program v příloze)

Prezentovat se mj. budou:
Sverdlovská a Volgogradská oblast a Čuvašská republika, inovační centrum Skolkovo, Ruský svaz průmyslníků a podnikatelů (RSPP).

Akci připravuje Komora SNS pod záštitou 1. místopředsedy Senátu Parlamentu ČR Přemysla Sobotky. Ve spolupráci s velvyslanectvím RF v ČR, OZ RF v ČR, OPK RF a MPO ČR. Za podpory Jihomoravského kraje a Veletrhy Brno, a.s.

Jednací jazyk: čeština, ruština (tlumočení do obou jazyků zajištěno)

Aktualizovaný Program RBD

e-mail: pospisilova@komora.cz

´Běloruský Byznys den 2011´ se uskuteční 5. 10. 2011 v Business centru BVV od 10.00 - 13.00h.

Na Běloruském BD se očekávají vystoupení: Vasilije Markoviče (Vysl.RB v ČR), Vitalije Primy (MPO RB), Milana Hovorky – (MPO ČR), Václava Petříčka (Komora SNS), Františka Masopusta (Komora SNS), Představitele (ČEB - exportní úvěry do RB), Andreje Klece (Brestská obl.), Zástupce (EGAP -exportní pojištění do RB), Miroslava Soroska (Grodenská obl.), Antoninye Ežové, (SEZ Gomel-Raton), Sergeje Tkačenka, (Grodnoinvest), Aleksandra Fedorčuka (BelTPP).

Prezentovat se mj. budou:
Brestská a Grodněnská oblast a instituce.

Ve 13h bude slavnostní ukončení - koktejl. Bělorusko

Podrobné informace:
Program Business den Běloruska
Profily běloruských podniků
Přihlášku na akci

e-mail: pospisilova@komora.cz

Běloruský Byznys den připravuje Komora SNS za podpory MPO ČR, MAVEL, a. s., PRK Partners, s. r. o. advokátní kancelář a Veletrhy Brno, a.s.

Obě akce představují unikátní možnost získat čerstvé informace tzv. z první ruky - v době turbulentních změn a aktuálních reforem.

Na setkání Vás zvou i partneři Komory SNS:

ALTA, a.s., ŠKODA JS, a.s., EGAP, a.s., INEKON GROUP, a.s., Sklostroj Turnov CZ, s.r.o., MEDIS Holding, a.s., PSG-International, a.s., ČEB, a.s., FAVEA, spol. s r.o., Komerční banka, a.s., Veletrhy Brno, a.s., Československá obchodní banka, a.s., PETERKA & PARTNERS v.o.s., advokátní kancelář, CTY GROUP, a.s., FANS, a.s., HAVEL & HOLÁSEK s.r.o., advokátní kancelář, České centrum - Český dům Moskva, HK ČR, Evropsko-ruská banka, a.s.

Připravil (-r)