Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou akci MSV v Brně – ´Business den Běloruska´, která se letos koná dne 5.10.2011 od 10.00 hod. v Business centru BVV.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání s Vámi. V přílohách najdete podrobný program a přihlášku

Akce se koná ve spolupráci s velvyslanectvím Běloruska v ČR
Za podpory MPO ČR, MAVEL, a. s., PRK Partners, s. r. o. advokátní kancelář a Veletrhy Brno, a.s.

V příloze najdete podrobné informace:
Předběžný program Business den Běloruska
Profily běloruských podniků
Přihlášku na akci

Uzávěrka přihlášek 27. září 2011

e-mail: pospisilova@komora.cz

Na setkání Vás zvou i partneři Komory SNS:

ALTA, a.s.; ŠKODA JS, a.s.; EGAP, a.s.; INEKON GROUP, a.s.; Sklostroj Turnov CZ, s.r.o.; MEDIS Holding, a.s.; PSG-International, a.s.; ČEB, a.s.; FAVEA, spol. s r.o.; Komerční banka, a.s.; Veletrhy Brno, a.s.; Československá obchodní banka, a.s.; PETERKA & PARTNERS v.o.s., advokátní kancelář; CTY GROUP, a.s.; FANS, a.s.; HAVEL & HOLÁSEK s.r.o., advokátní kancelář; České centrum - Český dům Moskva; HK ČR; Evropsko-ruská banka, a.s.