Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou akci MSV v Brně – „“Business den Ruské federace“, která se letos koná dne 4.10.2011 od 10.30 hod. v pavilonu A3, sál MORAVA.

Akce se i letos koná pod záštitou 1. místopředsedy Senátu Parlamentu České republiky Přemysla Sobotky a Velvyslanectví RF v ČR, byla připravena za podpory Jihomoravského kraje a ve spolupráci s Veletrhy Brno a.s.

Součástí programu je prezentace investičních možností a potenciálu vybraných regionů Ruské federace a jejich zájmu o spolupráci s českými podnikatelských subjektů na trhu Ruské federace.

Očekává se poskytnutí informací o záměrech MPO ČR a dalších institucí v oblasti podpory aktivit českých firem v Ruské federaci.

Jednací jazyk: čeština, ruština (tlumočení do obou jazyků zajištěno)

V příloze najdete podrobný Program a Přihlášku
Uzávěrka přihlášek 27. září 2011

e-mail: pospisilova@komora.cz

Na seminář Vás zvou i partneři Komory SNS:

ALTA, a.s.; ŠKODA JS, a.s.; EGAP, a.s.; INEKON GROUP, a.s.; Sklostroj Turnov CZ, s.r.o.; MEDIS Holding, a.s.; PSG-International, a.s.; ČEB, a.s.; FAVEA, spol. s r.o.; Komerční banka, a.s.; Veletrhy Brno, a.s.; Československá obchodní banka, a.s.; PETERKA & PARTNERS v.o.s., advokátní kancelář; CTY GROUP, a.s.; FANS, a.s.; HAVEL & HOLÁSEK s.r.o., advokátní kancelář; České centrum - Český dům Moskva; HK ČR; Evropsko-ruská banka, a.s.

BusinessDen2011.pdf