Vážení přátelé,

prostřednictvím českého velvyslanectví v Moskvě jsme získali informace o přípravě mezinárodní výstavy a konference, věnované problematice investičních projektů v oblasti Černého moře.

V rámci předsednictví RF v organizaci Černomořské ekonomické spolupráce (BSEC) se v Moskvě uskuteční ve dnech 14.-17. prosince 2011 pod názvem "Black Sea 2011 - Parade of innovation and investment projects". Bližší informace (pozvánka a program) jsou přiloženy.

Jedná se o první podobnou akci v RF, které se mají účastnit kromě představitelů členských států BSEC také zástupci zemí "pozorovatelů" a další partnerské země - více než 30 zemí.

Hlavním cílem je podpora obchodu a ekonomické a kulturní spolupráce a dále představení investičních příležitostí pro rozvoj černomořského regionu.

Bližší informace obdržíte v přiložených materiálech a v případě potřeby na adresách, jež jsou uvedeny v pozvánce.

Přílohy:

BlacSea2011-Invitation.doc-en.doc