V příloze Vám nabízíme účast na podnikatelské misi do dvou regionů Krymské autonomní republiky Ukrajiny – Simferopolu a Sevastopolu. Mise se uskuteční v termínu 17. – 21. října 2011. Předběžný program mise v příloze.

V obou těchto místech jednak proběhnou obchodní konference (konferenci v Simferopolu dojednal ministr zahraničních věcí ČR), na kterých nám z ukrajinské strany budou prezentovány možnosti pro české firmy v dané oblasti. Druhou částí konference budou dvoustranná jednání s potenciálními partnery jak z těchto regionů, tak i z dalších částí Ukrajiny.

Mise byla zařazena MZV ČR do projektu Východní partnerství, v jehož rámci jsme získali i částečnou finanční podporu na provedení konference.

Uzávěrka závazných přihlášek (spolu s firemním profilem) byla stanovena na 12. 9. 2011.

Prosíme o dodržení tohoto termínu.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel