Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Aug 4

Investiční příležitosti v Nur-Sultanu: ucelený přehled

Nabízíme Vám ucelený přehled investičních příležitostí, které aktuálně nabízí hlavní město Republiky Kazachstán. V přiložených materiálech naleznete informace o aktuálním stavu nejrůznějších průmyslových odvětví, potenciálních partnerech i podpůrných opatřeních nabízených investorům ze strany státu.

číst dále
Jul 28

Invest in Belarus: Pozvání na online konferenci „Od zotavení k udržitelnému růstu“

Dne 31. července proběhne online konference zasvěcená investičním příležitostem, které po odeznění pandemické krize nabízí Bělorusko. Pořadatelem akce, která bude živě přenášena na platformě YouTube, je běloruská Národní agentura pro investice a privatizaci.

číst dále
Jul 13

Komora SNS přestává poskytovat vízovou podporu pro pracovní cesty

Ode dne 1. srpna 2020 Komora SNS přestává poskytovat vízovou podporu pro pracovní cesty do Ruska, Běloruska a Kazachstánu. V této záležitosti Vám doporučujeme obracet se do budoucna na našeho dlouholetého partnera, společnost VIP TOUR s.r.o. Kontaktní údaje naleznete v textu.

číst dále
Jul 1

Moldavsko představilo Průvodce oděvními a obuvnickými podniky

Nabízíme Vaší pozornosti Průvodce moldavskými oděvními a obuvnickými podniky. V něm naleznete jak výčet a charakteristiku jednotlivých firem, které v oboru podnikají, tak obecnou charakteristiku současného stavu lehkého průmyslu v republice.

číst dále
Jul 1

Kazachstán: Informace pro investory o příležitostech, preferencích i projektech

Nabízíme Vaší pozornosti podklady ZÚ Republiky Kazachstán v ČR o investičních příležitostech pro české podnikatele, preferencích pro zahraniční investory, potenciálu kazachstánského trhu i konkrétních projektech, do jejichž realizace by Kazachstán rád zapojil české subjekty.

číst dále
Jun 26

62. Mezinárodní strojírenský veletrh se bude konat až v roce 2021

Nabízíme Vaší pozornosti tiskovou zprávu společnosti Veletrhy Brno v plném znění. V ní se mimo jiné oznamuje, že tradiční Mezinárodní strojírenský veletrh se v letošním roce neuskuteční. 62. Mezinárodní strojírenský veletrh se tak bude konat až v roce 2021. Předběžně byl termín stanoven na 13. až 17. září. Dne 25. června 2020 o tom rozhodlo představenstvo společnosti Veletrhy Brno. Stalo se tak na základě důkladného zvážení všech faktorů a rizik spojených s konáním veletrhu včetně vyhodnocení aktuálních pravidel pro konání veletrhů a hromadných akcí. Bude tak přerušena tradice veletrhu, který se v poslední dekádě vyprofiloval na největší průmyslový veletrh ve střední Evropě. Veletrh nebyl dosud nikdy zrušen.

číst dále
Jun 17

Kazachstán hledá v ČR investory pro projekty v oblasti cestovního ruchu

Zastupitelský úřad Republiky Kazachstán v ČR oslovuje potenciální zájemce o realizaci investičních projektů v zemi s nabídkou dvou příležitostí. Jedná se o výstavbu horského a lázeňského komplexu Kaskasu v Turkestánské oblasti a horského rezortu Turgeň, který by měl vzniknout ve stejnojmenném údolí poblíž města Almaty.

číst dále
Jun 17

Ukrajinský výrobce BOGDAN MOTORS spouští výrobu trolejbusů v ČR a hledá odběratele

Společnost BOGDAN MOTORS, která je lídrem ukrajinského automobilového průmyslu, společně s českou firmou TRAM FOR ENVI zanedlouho spustí na území ČR výrobu nízkopodlažních parciálních trolejbusů. Výroba bude v ČR lokalizována z více než 50 procent.

číst dále