Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Sep 21

Bělorusko zve české firmy na mezinárodní průmyslový online veletrh TeMEx

Ve dnech 14. října 2020 až 14. ledna 2021 pořádá Běloruská obchodně-průmyslová komora mezinárodní online veletrh Technology and Machinery Expo. V rámci jednotné se zde představí strojírenské podniky, dodavatelé surovin, vývojáři, IT společnosti i firmy zabývající se automatizací výroby.

číst dále
Aug 28

Komora SNS zve na seminář pořádaný v rámci přípravy podnikatelské mise do Karélie

Koncem září (datum bude upřesněno) Komora SNS uspořádá bezplatný seminář, který proběhne v rámci přípravy avizované podnikatelské mise do Republiky Karélie (RF). Bližší informace včetně přihlášky naleznete v příspěvku.

číst dále
Aug 4

COVID-19: Vývoj situace v Ruské federaci

Informace k aktuálnímu vývoji epidemické situace v Ruské federace od českého zastupitelského úřadu v Moskvě, generálního konzulátu ČR v Petrohradě a generálního konzulátu ČR v Jekatěrinburgu.

číst dále
Aug 4

Lvovská oblast láká české investory

Vedení ukrajinské Lvovské oblasti zve do regionu české investory, jimž je připraveno poskytnout veškerou potřebnou součinnost při realizaci jejich projektů. V příloze naleznete informace o investičním potenciálu regionu, struktuře jeho ekonomiky, krocích, které vedení Lvovské oblasti podniká pro přilákání zahraničního kapitálu, a kontakty na odbor zodpovědný za jednání s potenciálními investory.

číst dále
Aug 4

Investiční příležitosti v Nur-Sultanu: ucelený přehled

Nabízíme Vám ucelený přehled investičních příležitostí, které aktuálně nabízí hlavní město Republiky Kazachstán. V přiložených materiálech naleznete informace o aktuálním stavu nejrůznějších průmyslových odvětví, potenciálních partnerech i podpůrných opatřeních nabízených investorům ze strany státu.

číst dále
Jul 28

Invest in Belarus: Pozvání na online konferenci „Od zotavení k udržitelnému růstu“

Dne 31. července proběhne online konference zasvěcená investičním příležitostem, které po odeznění pandemické krize nabízí Bělorusko. Pořadatelem akce, která bude živě přenášena na platformě YouTube, je běloruská Národní agentura pro investice a privatizaci.

číst dále
Jul 13

Komora SNS přestává poskytovat vízovou podporu pro pracovní cesty

Ode dne 1. srpna 2020 Komora SNS přestává poskytovat vízovou podporu pro pracovní cesty do Ruska, Běloruska a Kazachstánu. V této záležitosti Vám doporučujeme obracet se do budoucna na našeho dlouholetého partnera, společnost VIP TOUR s.r.o. Kontaktní údaje naleznete v textu.

číst dále
Jul 1

Moldavsko představilo Průvodce oděvními a obuvnickými podniky

Nabízíme Vaší pozornosti Průvodce moldavskými oděvními a obuvnickými podniky. V něm naleznete jak výčet a charakteristiku jednotlivých firem, které v oboru podnikají, tak obecnou charakteristiku současného stavu lehkého průmyslu v republice.

číst dále