Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Aug 23

Business den Běloruska 12. září 2012 v Brně

Stejně jako v minulých letech jsme připravili v rámci doprovodného programu 54. mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně Business den Běloruska. Konference se bude konat od 10.30 hod. v pavilonu E, sál E2

číst dále
Aug 23

Ukrajinská poptávka po stavební firmě

Ukrajinská společnost - investor hledá v Čechách firmu, která může stavět Ice Arena pro hokej. Projekt musí být low-budget, s komerčně složkou. Počet sedadla pro diváky (míst): 200-250, 56х26 м.

číst dále
Aug 22

Business den RF 11. září 2012 v Brně

Vážení členové a partneři Komory SNS, stejně jako v minulých letech jsme připravili v rámci doprovodného programu 54. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně Business den Ruské federace.

číst dále
Aug 22

Nabídka investiční spolupráce z Kostromské oblasti českým podnikatelským kruhům

V Kostromské oblasti (CFO RF) je připravena řada projektů v dřevozpracujícím průmyslu, turistice, palivoenergetickém a agroprůmyslovém komplexu. Vedení Kostromské oblasti nabízí českým podnikatelským subjektům a investorům spolupráci.

číst dále
Aug 22

Anketa - pilotní proexportní kurz, Prezentace programu pro rodiny zahraničních investorů

V souladu s dohodou s MPO ČR a Komorou pro hospodářskou spolupráci se zeměmi SNS chceme informovat o tom, že Vysoká škola ekonomická v Praze prostřednictvím Fakulty podnikohospodářské, Moskevské městské univerzity řízení Vlády

číst dále
Aug 21

Společnost Comenius zve k účasti na konferenci o demokracii v Praze

11. a 12. září sice v Brně probíhá dnes již světoznámý strojírenský veletrh, kterého, včetně akcí s ním souvisejících, se zúčastní většina z Vás. Paralelně však bude v Praze probíhat mezinárodní konference na téma, které je jistě zajímavé právě pro Vás č

číst dále
Aug 20

Prezentace volné ekonomické zóny Alabuga 17. září v Moskvě

V moskevském hotelu Radisson Royal se 17. září uskuteční projednání business case ´Proč světoví hráči volí Zvláštní ekonomickou zónu ALABUGA´. Přes 30 mezinárodních společností - FORD, Rockwool, Air Liquid, Saint-Gobain, Sisecam, Hayat Group, Amstrong aj.

číst dále
Aug 16

Zastoupení Komory SNS v Ázerbajdžánu změnilo adresu

Zastoupení Komory pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. v Baku (Ázerbájdžán) se přestěhovalo na novou adresu. Zásady pro využívání služeb zastoupení komory zůstávají v platnosti.

číst dále