Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Oct 1

Kazachstán kandiduje na hostování EXPO-2017 a EXPO-2020 v Astaně

V průběhu svého 14 letého členství v Mezinárodním úřadě pro výstavnictví, byl Kazachstán jeho aktivním členem. Účastnil se mezinárodních výstav v Aichi, Zaragose, Šanghaji a Jeosu. Dnes je Republika Kazachstán zemí se stabilním politickým systémem, dynami

číst dále
Sep 23

Podnikatelská mise do Ruské federace 8. - 12.10. 2012 (Samara, Voroněž a Moskva)

Na základě pověření Ministerstva zemědělství ČR si Vás dovolujeme pozvat k účasti v podnikatelské misi doprovázející ministra zemědělství ČR Petra Bendla při jeho oficiální návštěvě v Samarské a Voroněžské oblasti v termínu 08. - 12. 10. 2012.

číst dále
Sep 3

Podnikatelská mise do Arménie (Jerevan) v termínu 19. – 22. 11. 2012

Vážení přátelé dovolte, abych Vám v příloze nabídl možnost zúčastnit se s námi podnikatelské mise do Arménie (Jerevan) v termínu 19. – 22. 11. 2012. Přihlášku, firemní profil a předběžný program připojuji.

číst dále
Aug 25

Výběrové řízení na pracovní pozice v Mezinárodní bance hospodářské spolupráce v Moskvě

MF ČR vyhlásilo výběrové řízení na pracovní pozice v Mezinárodní bance hospodářské spolupráce v Moskvě. Požadavky na uchazeče o volná místa naleznete zde:

číst dále
Aug 23

Business den Běloruska 12. září 2012 v Brně

Stejně jako v minulých letech jsme připravili v rámci doprovodného programu 54. mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně Business den Běloruska. Konference se bude konat od 10.30 hod. v pavilonu E, sál E2

číst dále
Aug 23

Ukrajinská poptávka po stavební firmě

Ukrajinská společnost - investor hledá v Čechách firmu, která může stavět Ice Arena pro hokej. Projekt musí být low-budget, s komerčně složkou. Počet sedadla pro diváky (míst): 200-250, 56х26 м.

číst dále
Aug 22

Business den RF 11. září 2012 v Brně

Vážení členové a partneři Komory SNS, stejně jako v minulých letech jsme připravili v rámci doprovodného programu 54. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně Business den Ruské federace.

číst dále
Aug 22

Nabídka investiční spolupráce z Kostromské oblasti českým podnikatelským kruhům

V Kostromské oblasti (CFO RF) je připravena řada projektů v dřevozpracujícím průmyslu, turistice, palivoenergetickém a agroprůmyslovém komplexu. Vedení Kostromské oblasti nabízí českým podnikatelským subjektům a investorům spolupráci.

číst dále