Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Sep 30

ČSA obnovuje provoz linky mezi Prahou a Moskvou

Od neděle 4. října 2020 letecká společnost ČSA obnovuje lety mezi Prahou a Moskvou. Let OK894/5 bude provozován dvakrát týdně, vždy ve středu a v neděli.

číst dále
Sep 30

Kyrgyzstán hledá partnery pro realizaci investičních projektů

Nabízíme Vaší pozornosti seznam investičních projektů v kyrgyzských regionech, pro které hledá kyrgyzská strana potenciální investory.

číst dále
Sep 25

Letecká společnost UIA obnovuje pravidelnou leteckou linku mezi Prahou a Kyjevem

Letecký dopravce Ukraine International Airlines ode dne 2. října 2020 obnovuje provoz pravidelné letecké linky mezi Prahou a Kyjevem. Lety budou vykonávány třikrát do týdne vždy v pondělí, středu a pátek.

číst dále
Sep 25

Předseda představenstva Komory SNS poskytl rozhovor časopisu TRADE NEWS

S Františkem Masopustem, předsedou představenstva Komory pro hospodářské styky se SNS, Štěpánka Kotrbová pohovořila o česko-ruských vztazích, koronavirové situaci v Rusku, hospodářské spolupráci s Ukrajinou, současné situaci v Bělorusku a hospodářském vývoji během a po době covidové.

číst dále
Sep 21

Bělorusko zve české firmy na mezinárodní průmyslový online veletrh TeMEx

Ve dnech 14. října 2020 až 14. ledna 2021 pořádá Běloruská obchodně-průmyslová komora mezinárodní online veletrh Technology and Machinery Expo. V rámci jednotné se zde představí strojírenské podniky, dodavatelé surovin, vývojáři, IT společnosti i firmy zabývající se automatizací výroby.

číst dále
Aug 28

Komora SNS zve na seminář pořádaný v rámci přípravy podnikatelské mise do Karélie

Koncem září (datum bude upřesněno) Komora SNS uspořádá bezplatný seminář, který proběhne v rámci přípravy avizované podnikatelské mise do Republiky Karélie (RF). Bližší informace včetně přihlášky naleznete v příspěvku.

číst dále
Aug 4

COVID-19: Vývoj situace v Ruské federaci

Informace k aktuálnímu vývoji epidemické situace v Ruské federace od českého zastupitelského úřadu v Moskvě, generálního konzulátu ČR v Petrohradě a generálního konzulátu ČR v Jekatěrinburgu.

číst dále
Aug 4

Lvovská oblast láká české investory

Vedení ukrajinské Lvovské oblasti zve do regionu české investory, jimž je připraveno poskytnout veškerou potřebnou součinnost při realizaci jejich projektů. V příloze naleznete informace o investičním potenciálu regionu, struktuře jeho ekonomiky, krocích, které vedení Lvovské oblasti podniká pro přilákání zahraničního kapitálu, a kontakty na odbor zodpovědný za jednání s potenciálními investory.

číst dále