Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Aug 9

Konference ´Právní a daňové aspekty podnikání v Rusku pro české a slovenské podnikatele. Zkušenosti a praxe´ 9.10.2012

V Právnické fakultě MU v Brně uskuteční mezinárodní odborná konference na téma "Právní a daňové aspekty podnikání v Rusku pro české a slovenské podnikatele. Zkušenosti a praxe".

číst dále
Aug 1

Podnikatelská mise do RF - Kemerovo a Čeljabinsk. 23. - 27. září 2012

Na základě pověření Ministerstva zemědělství ČR si Vás dovolujeme pozvat k účasti v podnikatelské misi doprovázející ministra zemědělství ČR Petra Bendla při jeho oficiální návštěvě v Samarské a Voroněžské oblasti v termínu 08. - 12. 10. 2012.

číst dále
Jul 26

Nabídka překližek a desek ze dřeva

Ukrajinská firma ´Fanery a plity´ (PJSC FANP) se prostřednictvím velvyslanectví v Praze obrací na české subjekty s nabídkou své produkce. Viz příloha (EN).

číst dále
Jul 26

Nižní Novgorod -´First International Business Summit´ 27. - 29. září 2012

´První mezinárodní Business Summit´ ve výstavním centru ´Nižegorodská jarmarka´ se bude konat 27. - 29. září 2012. Pořadatelem summitu je vláda Nižněnovgorodské oblasti s podporou vlády Ruské federace.

číst dále
Jul 26

Nabídka produktů ´VideoMost´

Ruská společnost OOO ´SPIRIT´, člen Ruské asociace výrobců SW produktů ´Otěčestvennyj front´, je autorem a poskytovatelem komplexu služeb web-video konferencí ve vysokém HD rozlišení pro účastníky připojené prostřednictvím PC.

číst dále
Jul 19

Pozvání na výstavu ´ExpoCitiTrans´ Moskva 2. - 4.10. 2012

II. Euroasijský kongres a mezinárodní výstava ExpoCitiTrans 2012, jako významné celoruské setkání ve sféře veřejné dopravy, se uskuteční za podpory Vlády hlavního města Moskvy a Mezinárodního svazu veřejné dopravy (UITP) ve dnech 2. - 4.10. 2012 v areálu

číst dále
Jul 19

Seminář ´Jak jednoduše prověřit zákazníka na jakémkoli trhu´. Srpen-září 2012

Komora SNS zve na zajímavý seminář ´Jak jednoduše prověřit zákazníka na jakémkoli trhu´, který je připraven ve spolupráci s mezinárodní ratingovou společností zabývající se řízením kreditních rizik Dun & Bradstreet, spol. s r.o.

číst dále
Jul 13

Komora SNS - certifikace, povolení do RF a SNS

V rámci hledání všeho, co by Vám a Vašim společnostem mohlo pomoci při podnikatelských aktivitách v Ruské federaci a dalších republikách SNS jsme navázali spolupráci s představitelem ruského ROSSTANDARTu a jemu přidružených orgánů, zabývajících se udělová

číst dále