Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Apr 23

Dněpropetrovská CHTU zve k napsání kolektivní monografie o konkurenceschopnosti

Ústav průmyslové ekonomiky a organizace výroby GVUZ "Ukrajinské státní chemicko-technologické univerzity" (Dněpropetrovsk) zve, s cílem zveřejňovat výsledky výzkumu vědeckých pracovníků, k účasti na napsání kolektivní vědecké monografie:

číst dále
Apr 23

Konference POVRCHOVÉ ÚPRAVY VE STAVEBNICTVÍ 2013 18. - 19. 9. 2013

Na první ročník odborné konference: Povrchové úpravy ve stavebnictví 18.-19.09.2013. Místo: Kulturní centrum Novodvorská, Praha 4. Konferenci společně pořádají spol. Betonconsult, s.r.o. a časopis Povrchové úpravy

číst dále
Apr 23

Mezinárodní webkonference: ´Institucionální rámec ekonomiky v podmínkách transformace´ 14. - 15. 05. 2013

Ukrajinské, polské a ruské vysoké školy zvou k účasti v internetové konferenci na aktuální téma. Zváni jsou zejména vysokoškolští učitelé a lektoři vědečtí pracovníci vědecko-výzkumných institucí, aspiranti, doktoranti, posluchači magistratury, studenti,

číst dále
Apr 22

Nabídka ruské skupiny firem ´Opticenergo´

Skupina firem (www.opticenergo.ru) nabízí českým firmám prostřednictvím OZ RF v Praze spolupráci spočívající v dodávkách různých typů optických přenosových kabelů a taktéž vysokonapěťových elektrických kabelů a armatur.

číst dále
Apr 22

V Baku zahájila činnost Ázebájdžánsko – česká komora

Jedním z postsovětských subjektů, který považuje Komora SNS pro české firmy za perspektivní je Ázerbájdžán. Tuto zemi navštívily delegace podnikatelů v doprovodu Komory SNS v posledních letech nejméně čtyřikrát.

číst dále
Apr 18

Pozvání na misi do Ruska 26. – 30. 5. 2013. Doprovázíme premiéra P. Nečase

Oficiální návštěva předsedy vlády České republiky pana Petra Nečase v Ruské federaci proběhne 26. – 30. 5. 2013 V jejím průběhu se uskuteční jednání v Moskvě, Sankt Petěrburgu a Jekatěrinburgu.

číst dále
Apr 18

Volné ekonomické zóny a investování v Arménii

Jako jeden z výsledků podnikatelské mise Komory SNS do Arménie v doprovodu ministra zahraničí ČR přinášíme materiály o investicích a svobodných ekonomických zónách (SEZ) v Arménii. Jsou v angličtině.

číst dále
Apr 16

K prezentaci Republiky Tatarstán 15. 4. 2013 v Praze

V pražském hotelu Marriott se 15. 4. 2013 konalo „Česko – tatarstánké podnikatelské fórum“ organizované Komorou SNS a HK ČR při příležitosti návštěvy prezidenta Republiky Tatarstán R. Minnichanova v ČR.

číst dále