Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

May 21

Ukrajinské stránky na podporu exportu/importu

Exportní možnosti a nabídky ukrajinských podniků, připravených spolupracovat se zahraničními partnery jsou uveřejňovány na elektronické adrese: http://www.ukrexport.gov.ua/rus/

číst dále
May 21

Mezinárodní fórum ´ATOMEXPO 2013´ se uskuteční 26.-28. 6. 2013 v St. Peterburgu

V předvečer významné Mezinárodní konference MEGATE vysoké úrovně ´Atomová energie v 21. století´ v St. Peterburgu ve dnech 27. - 29. 6. 2013 bude probíhat Mezinárodní fórum ´ATOMEXPO 2013´.

číst dále
May 15

Nabídky Ivano-Frankivské oblastní státní administrace k navázání obchodní spolupráce s českými partnery

Nabídky Ivano-Frankivské oblastní státní administrace k navázání obchodní spolupráce s českými partnery, které přišly cestou ukrajinského velvyslanectví v Praze.

číst dále
May 6

Komora SNS svolává svůj 16. sněm - 11. 6. 2013

Vážení kolegové a přátelé, členové Komory SNS, v souladu se stanovami Komory SNS z pověření představenstva komory si Vás dovoluji pozvat k účasti na jednání 16. sněmu Komory SNS,

číst dále
May 2

Sekretariát Komory SNS vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa asistent/asistentka generálního manažera

Pracovní náplň: standardní činnost asistenta (pošta, program atd.), podíl na přípravě akcí komory (vytváření seznamů účastníků akcí, zpracovávání firemních profilů), zpracování podkladů pro vyřizování vstupních víz pro podnikatelem do zemí SNS, překlady i

číst dále
Apr 27

Mezinárodní fórum inovačního rozvoje 29.10.-01.11.2013 v Moskvě

´Otevřené inovace´je název Mezinárodního fóra inovačního rozvoje, které 29. října až 01. listopadu 2013 přivítá Moskva v rámci Výstavy úspěchů vědecké a podnikatelské sféry v oblasti inovací.

číst dále
Apr 23

Z vystoupení účastníků semináře na MPO k Celní unii - prezentace

Počátkem dubna se na MPO ČR uskutečnil seminář k Celní unii Ruska, Běloruska, Kazachstánu. V příloze naleznete podrobný program akce a prezentace některých vystupujících.

číst dále
Apr 23

Zájem Ukrajiny o spolupráci s českými firmami na Programu ´GREENENERGY Iniciative´

ICC Ukraine by ráda navázala spolupráci s českými partnery při plnění a rozvoji programu: - Zelená energie (solární a větrná energie, biomasa, bioplyn a energie z důlního metanu); energeticky usporné stavby, biopaliva a ekologická doprava, a další.

číst dále