Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Jul 29

Komerční nabídka ukrajinské továrny na výrobu stavebních konstrukcí

Společnost OOO ANGAR má zájem rozvíjet hospodářskou spolupráci s partnery z České republiky. Továrna se specializuje na výrobu montovaných kovových konstrukcí, které jsou vhodné pro rychlou stavbu skladů, výrobních nebo sportovních hal.

číst dále
Jul 26

Mezinárodní investiční fórum ´Soči-2013´ - 26. až 29. září

Pozvání ruského Ministerstva průmyslu a obchodu na Mezinárodní investiční fórum SOČI-2013 v Krasnodarském kraji, které se bude konar 26. až 29. září 2013, je určeno českým firmám, keré chtějí rozvíjet podnikání s partnery v Ruské federaci.

číst dále
Jul 23

Mezinárodní výstava ´Komtrans 2013´ Moskva 10. - 14. září 2013

Rádi bychom informovali o mezinárodní výstavě Komtrans 2013, která se uskuteční v Moskvě ve dnech 10. - 14. září 2013. Výstava se bude konat v Mezinárodním výstavním centru - Krokus expo a bude zaměřená na komerční (nákladní) dopravu a automobily.

číst dále
Jul 15

Soročinský jarmark. Poltava 20. – 25. srpna 2013

Poltavská oblastní státní administrace zve zájemce na Soročinský jarmark 2013, který se uskuteční ve dnech 20. – 25. srpna v obci Velké Soročince, Mirgorodského okresu Poltavské oblasti. V rámci akce se uskuteční výstava-prodej zboží a služeb největších

číst dále
Jul 12

VIII. Mezinárodní energetický týden. Moskva, 28. - 29. října 2013

Ve World Trade Center Moscow se bude 28.-29. října 2013 konat VIII.´International Energy Week´. Organizátorem fóra je Ministerstvo energetiky Ruské Federace. Správcem akce je ANO - "Mezinárodní Centrum spolupráce v energetice". Operátore

číst dále
Jun 28

Protokol 9. zasedání Společné pracovní skupiny mezi MPO ČR a vládou Sverdlovské oblasti

Přinášíme Protokol 9. zasedání Společné pracovní skupiny mezi MPO ČR a vládou Sverdlovské oblasti (viz příloha), které se konalo v Jekatěrinburgu ve dnech 19. – 21. června 2013.

číst dále
Jun 28

Nabídka továrny ´Poltavské diamantové nástroje´

Společnost Poltavské diamantové nářadí, a.s. je lídrem v rámci SNS mezi společnostmi výrobějícími diamantové nástroje pro strojírenství, dřevozpracovatelský průmysl, sklářství a jiná průmyslová odvětví.

číst dále
Jun 27

Putin jmenoval nového ministra hospodářského rozvoje

Ministrem RF pro Hospodářský rozvoj jmenoval ruský prezident Vladimír Putin Alexeje Uljukajeva, který dosud pracoval ve funkci zástupce šéfa Centrální banky Ruska. Andrej Belousov, který dosud vedl Minekonomrazvitija, se stal asistentem prezidenta pro ek

číst dále