Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Jul 30

Zemřel Jan Hroník (Obnoveno)

Dnes nečekaně zemřel dlouholetý vynikající pracovník Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a uznávaný spolupracovník, člen představenstva Komory pro hospodářské styky se SNS, s.o.k., pan Jan Hroník. Byl to skvělý, pracovitý a skromný člověk. Svojí obětavostí

číst dále
Jul 29

Komerční nabídka ukrajinské továrny na výrobu stavebních konstrukcí

Společnost OOO ANGAR má zájem rozvíjet hospodářskou spolupráci s partnery z České republiky. Továrna se specializuje na výrobu montovaných kovových konstrukcí, které jsou vhodné pro rychlou stavbu skladů, výrobních nebo sportovních hal.

číst dále
Jul 26

Mezinárodní investiční fórum ´Soči-2013´ - 26. až 29. září

Pozvání ruského Ministerstva průmyslu a obchodu na Mezinárodní investiční fórum SOČI-2013 v Krasnodarském kraji, které se bude konar 26. až 29. září 2013, je určeno českým firmám, keré chtějí rozvíjet podnikání s partnery v Ruské federaci.

číst dále
Jul 23

Mezinárodní výstava ´Komtrans 2013´ Moskva 10. - 14. září 2013

Rádi bychom informovali o mezinárodní výstavě Komtrans 2013, která se uskuteční v Moskvě ve dnech 10. - 14. září 2013. Výstava se bude konat v Mezinárodním výstavním centru - Krokus expo a bude zaměřená na komerční (nákladní) dopravu a automobily.

číst dále
Jul 15

Soročinský jarmark. Poltava 20. – 25. srpna 2013

Poltavská oblastní státní administrace zve zájemce na Soročinský jarmark 2013, který se uskuteční ve dnech 20. – 25. srpna v obci Velké Soročince, Mirgorodského okresu Poltavské oblasti. V rámci akce se uskuteční výstava-prodej zboží a služeb největších

číst dále
Jul 12

VIII. Mezinárodní energetický týden. Moskva, 28. - 29. října 2013

Ve World Trade Center Moscow se bude 28.-29. října 2013 konat VIII.´International Energy Week´. Organizátorem fóra je Ministerstvo energetiky Ruské Federace. Správcem akce je ANO - "Mezinárodní Centrum spolupráce v energetice". Operátore

číst dále
Jun 28

Protokol 9. zasedání Společné pracovní skupiny mezi MPO ČR a vládou Sverdlovské oblasti

Přinášíme Protokol 9. zasedání Společné pracovní skupiny mezi MPO ČR a vládou Sverdlovské oblasti (viz příloha), které se konalo v Jekatěrinburgu ve dnech 19. – 21. června 2013.

číst dále
Jun 28

Nabídka továrny ´Poltavské diamantové nástroje´

Společnost Poltavské diamantové nářadí, a.s. je lídrem v rámci SNS mezi společnostmi výrobějícími diamantové nástroje pro strojírenství, dřevozpracovatelský průmysl, sklářství a jiná průmyslová odvětví.

číst dále