Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Dec 17

Kurganská oblast (RF) hledá zájemce o realizaci investičních projektů v několika hospodářských sektorech

Nabízíme Vaší pozornosti materiály k investičním příležitostem v Kurganské oblasti Ruské federace. V podkladech naleznete nabídky konkrétních objektů, které se dají využít pro realizaci projektů v oblasti průmyslové výroby, těžby, zemědělství i cestovního ruchu.

číst dále
Dec 14

Eurocar (zástupce Škoda Auto na Ukrajině) nabízí využití volných kapacit ve svém montážním závodě

Společnost nabízí využití volných kapacit v Solomonovo (u slovenských hranic) českým společnostem, které by měly zájem o proniknutí na ukrajinský trh a na území Ukrajiny by chtěly kompletovat své výrobky. Je připravena zajistit celkový projektový management a možnost realizace projektu na klíč s různými úrovněmi lokalizace, zapojení místních i zahraničních (EU i SNS) výrobců náhradních dílů a komponentů, podporu na místním trhu a možnost exportu do EU.

číst dále
Nov 18

Česká exportní banka přichází s novým produktem „Úvěr na investice v zahraničí“

V rámci dlouholeté spolupráce mezi naší komorou a Českou exportní bankou a.s. se na nás obrátilo vedení ČEB s žádostí o zveřejnění informace o novém produktu – úvěru na investice v zahraničí. Materiál k tomuto tématu, včetně kontaktů pro případnou konzultaci, naleznete v příloze.

číst dále
Nov 11

Komora SNS připravuje telemost s Kaliningradem!

Ve spolupráci s Obchodním zastoupením RF v České republice Komora SNS připravuje další ze série webinářů! Tentokrát se zájemci budou moci potkat s podnikateli z Kaliningradské oblasti. Webinář se uskuteční dne 15. prosince prostřednictvím platformy ZOOM.

číst dále
Oct 21

Komora SNS připravuje telemost s Chabarovskem!

Ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu a Dálněvýchodní obchodně průmyslovou komorou v Chabarovsku připravujeme webinář s B2B jednáním mezi zájemci z České republiky a jejich potenciálním partnery z Chabarovského kraje. Webinář se uskuteční dne 26. listopadu od 08.00 hodin.

číst dále
Oct 21

Webinář s Jihouralskou obchodně průmyslovou komorou v Čeljabinsku

Sérii tří online meetingů završila dne 21. 10. Komora SNS webinářem, organizovaným společně s Generálním konzulátem ČR v Jekatěrinburgu a Jihouralskou obchodně průmyslovou komorou v Čeljabinsku.

číst dále
Oct 20

Jednání zástupců českých firem s partnery ze Sverdlovské oblasti

Ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v Jekatěrinburgu a Uralskou obchodně průmyslovou komorou připravila Komora SNS další „webinář“. Více než dvacítka účastníků na spojení (z toho 6 představitelů českých firem) absolvovala dne 20. října více než dvouhodinový meeting.

číst dále
Oct 16

Moldavsko zve do Gagauzie a připravuje se na privatizaci

Ve dnech 23. až 24. října proběhne v moldavském autonomním regionu Gagauzsko investiční fórum, které mimo jiné představí vyhlídky hospodářského růstu regionu, průběh digitální transformace jeho ekonomiky a konkrétní projekty, které by mohly oslovit zahraniční investory. Začátkem listopadu pak v republice proběhne veřejná nabídka některých státních aktiv. Jednat se bude jak o nemovitosti, tak o podíly v podnicích.

číst dále