Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Aug 1

Východní ekonomické fórum 2019 ve Vladivostoku

V příloze nabízíme informace a formulář pro přihlášení na Východní ekonomické fórum 2019, které proběhne ve dnech 4. až 6. září v ruském Vladivostoku.

číst dále
Jul 29

Polotsk - Steklovolokno: nabídka spolupráce

Běloruská akciová společnost Polotsk - Steklovolokno zabývající se výrobou kompozitních materiálů z uhlíkových, skleněných a čedičových vláken hledá partnery v České republice.

číst dále
Jul 19

Kalendář plánovaných hospodářských akcí v Kazachstánu

V příloze nabízíme seznam byznysových akcí s mezinárodním přesahem, které proběhnou na území Kazachstánu ve druhém pololetí letošního roku.

číst dále
Jul 17

Zemědělsko-průmyslový komplex Ukrajiny

Informační materiály od velvyslanectví Ukrajiny v České republice.

číst dále
Jul 10

Export do Kazachstánu - manuál pro exportéry

Materiál od našich kolegů z ekonomického úseku velvyslanectví ČR v Kazachstánu nabízející ucelené základní informace pro (zejména začínající) exportéry do této zajímavé země.

číst dále
Jul 9

Administrace Lvovské oblasti pro kontakty mezi českými a ukrajinskými firmami

Na sekretariát Komory SNS se obrátila administrace Lvovské oblasti s žádostí o zprostředkování kontaktu mezi českými a ukrajinskými firmami. Vedle informačního dopisu je přiložen seznam více než šesti set podnikatelských subjektů z Lvovské oblasti, které mají zájem o spolupráci s českými partnery. Pokud v tomto seznamu naleznete firmu, jež by pro vás mohla být zajímavá, můžete ji kontaktovat přímo, nebo využít podpory administrace oblasti.

číst dále
Jul 9

Ural je motorem ruského průmyslu

Drsný Ural je také dynamicky se rozvíjející region. V poslední době láká stále více zahraničních firem a investorů, kteří jsou si vědomi jeho ohromného potenciálu.Podle statistik se zvyšuje podíl exportu z ČR do ruských východních regionů, tedy…

číst dále
Jun 21

Z rokování 22. sněmu Komory SNS (Foto)

Speciální obchodní komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS v Praze bilancovala. Její 22. sněm byl svým způsobem zlomovým, uvedl František Masopust, předseda představenstva. Prezidium HK ČR rozhodlo, že už nebude zřizovatelem

číst dále