Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Jan 23

Pozvánka na dvoustranná jednání českých a uzbeckých firem - 28.1.2014

Jistě jste již zaregistrovali informaci o přípravě návštěvy prezidenta Uzbekistánu, jež se uskuteční v polovině měsíce února (prosím nezaměnit s návštěvou prezidenta Arménie, která bude 31.1.2014).

číst dále
Jan 22

Ukrajina: Mezinárodní seminář ´O formách úspor energií 2014´

Velvyslanectví Ukrajiny v České republice oznamuje, že v roce 2014 se uskuteční Mezinárodní seminář O formách úspor energií - zkušenosti EU pro Ukrajinu. Pořadatelem je Státní agentura Ukrajiny pro energetickou efektivitu a úspory energií

číst dále
Jan 21

Pozvání na panelovou diskuzi: ´Quo vadis Ukrajina?´ 23.1.2014 od 17.00h

Přinášíme pozvání na další ze série diskuzních pořadů družstva FONTES RERUM, které moderuje poslanec parlamentu ČR za ČSSD Jan Mládek - tentokrát na téma: Asociace s EU anebo Euroasijský svaz?

číst dále
Jan 6

Ukrajina: Nabídka investičních projektů z Doněcka

Cestou ukrajinského velvyslanectví v Praze postupujeme rozsáhlou informaci o možnostech investičních aktivit v rámci působnosti Departamentu Investočně-inovačního rozvoje vnějších vztahů Doněcké oblastní státní administrace.

číst dále
Dec 30

PF 2014. Vše nejlepší v novém roce. Poděkování za spolupráci

Vážení přátelé, členové Komory SNS, dovolte mi, abych Vám jménem svým i všech pracovníků sekretariátu komory poděkoval za spolupráci v průběhu uplynulého roku. Rok 2013 byl, myslím, náročný pro všechny a jsem rád, že jsme jej přestáli

číst dále
Dec 30

Nabídka zájezdů na ZOH 2014 v Soči - v několika termínech

Vážení členové Komory SNS, po dohodě s MPO ČR a Českým olympijským výborem Vám Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k., Hospodářská komora ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR předkládají následující informaci:

číst dále
Dec 10

Ukrajinské strojírenské společnosti - výrobci vagonů

Přinášíme přehled ukrajinských strojírenských společností, které se specializují na výrobu železničních vagonů. Podle informace z ukrajinského velvyslanectví v Praze vyjadřují tyto firmy připravenost ke spolupráci s českými partnery.

číst dále
Dec 6

Ukrajinská nabídka technologických linek na zpracování rostlinných olejů

Ukrajinská společnost TAN s.r.o., město Černihiv (Černigov), která se specializuje na vývoj, výrobu a montáž technologických linek na <b>zpracování rostlinných olejů</b>. Technologie umožňují lisování olejů za studená a tepla, čištění bělení, rafinace a

číst dále