Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Feb 5

Katalog 100 CZ firem v doprovodném katalogu XXII Olympic Winter Games

Formou inzerce se ve dvoujazyčném (RU, EN) katalogu českého průmyslu, který realizoval Český olympijský výbor při garancích Svazu průmyslu ČR a Komory pro hospodářské vztahy se zeměmi SNS, se formou inzerce prezentovalo přes 100 českých firem.

číst dále
Jan 29

Kirovogradská regionální hospodářská komora chce spolupráci s českými firmami

Na základě dohody o spolupráci mezi Kirovogradskou TPP a Komorou SNS postupujeme iformace k rozvoji obchodních a hospodářských vztahů subjektů v České republice a na Ukrajině.

číst dále
Jan 24

Aktuální investiční pobídky, ekonomické projekty St. Petěrburgu

Informujeme o investičním prostředí, ekonomickém potenciálu a projektech v Petrohradu, v jejichž realizaci se mohou zúčastnit české firmy. Podklady, které najdete v přílohách (v anglickém jazyce) lze nalézt na

číst dále
Jan 24

Česko - arménské podnikatelské fórum 31.1.2014 v Praze

Svaz průmyslu a dopravy ČR, Komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS ve spolupráci s Kanceláří prezidenta České republiky a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR si Vás dovolují pozvat k účasti na

číst dále
Jan 23

Pozvánka na dvoustranná jednání českých a uzbeckých firem - 28.1.2014

Jistě jste již zaregistrovali informaci o přípravě návštěvy prezidenta Uzbekistánu, jež se uskuteční v polovině měsíce února (prosím nezaměnit s návštěvou prezidenta Arménie, která bude 31.1.2014).

číst dále
Jan 22

Ukrajina: Mezinárodní seminář ´O formách úspor energií 2014´

Velvyslanectví Ukrajiny v České republice oznamuje, že v roce 2014 se uskuteční Mezinárodní seminář O formách úspor energií - zkušenosti EU pro Ukrajinu. Pořadatelem je Státní agentura Ukrajiny pro energetickou efektivitu a úspory energií

číst dále
Jan 21

Pozvání na panelovou diskuzi: ´Quo vadis Ukrajina?´ 23.1.2014 od 17.00h

Přinášíme pozvání na další ze série diskuzních pořadů družstva FONTES RERUM, které moderuje poslanec parlamentu ČR za ČSSD Jan Mládek - tentokrát na téma: Asociace s EU anebo Euroasijský svaz?

číst dále
Jan 6

Ukrajina: Nabídka investičních projektů z Doněcka

Cestou ukrajinského velvyslanectví v Praze postupujeme rozsáhlou informaci o možnostech investičních aktivit v rámci působnosti Departamentu Investočně-inovačního rozvoje vnějších vztahů Doněcké oblastní státní administrace.

číst dále