Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Apr 23

Mezinárodní webkonference: ´Institucionální rámec ekonomiky v podmínkách transformace´ 14. - 15. 05. 2013

Ukrajinské, polské a ruské vysoké školy zvou k účasti v internetové konferenci na aktuální téma. Zváni jsou zejména vysokoškolští učitelé a lektoři vědečtí pracovníci vědecko-výzkumných institucí, aspiranti, doktoranti, posluchači magistratury, studenti,

číst dále
Apr 22

Nabídka ruské skupiny firem ´Opticenergo´

Skupina firem (www.opticenergo.ru) nabízí českým firmám prostřednictvím OZ RF v Praze spolupráci spočívající v dodávkách různých typů optických přenosových kabelů a taktéž vysokonapěťových elektrických kabelů a armatur.

číst dále
Apr 22

V Baku zahájila činnost Ázebájdžánsko – česká komora

Jedním z postsovětských subjektů, který považuje Komora SNS pro české firmy za perspektivní je Ázerbájdžán. Tuto zemi navštívily delegace podnikatelů v doprovodu Komory SNS v posledních letech nejméně čtyřikrát.

číst dále
Apr 18

Pozvání na misi do Ruska 26. – 30. 5. 2013. Doprovázíme premiéra P. Nečase

Oficiální návštěva předsedy vlády České republiky pana Petra Nečase v Ruské federaci proběhne 26. – 30. 5. 2013 V jejím průběhu se uskuteční jednání v Moskvě, Sankt Petěrburgu a Jekatěrinburgu.

číst dále
Apr 18

Volné ekonomické zóny a investování v Arménii

Jako jeden z výsledků podnikatelské mise Komory SNS do Arménie v doprovodu ministra zahraničí ČR přinášíme materiály o investicích a svobodných ekonomických zónách (SEZ) v Arménii. Jsou v angličtině.

číst dále
Apr 16

K prezentaci Republiky Tatarstán 15. 4. 2013 v Praze

V pražském hotelu Marriott se 15. 4. 2013 konalo „Česko – tatarstánké podnikatelské fórum“ organizované Komorou SNS a HK ČR při příležitosti návštěvy prezidenta Republiky Tatarstán R. Minnichanova v ČR.

číst dále
Apr 10

Farma na pěstování kožešinových zvířat hledá partnery. Ivanofrankovsk

Ukrajinská společnost ´Agro Gold´ hledá partnery pro výstavbu AGRO Parku v Ivanofrankivské oblasti. První etapou projektu je rekonstrukce a rozvoj farmy na pěstování kožešinových zvířat. Kontaktní údaje společnosti: Agro Gold s.r.o. Ukrajina, Ivanofranki

číst dále
Apr 5

Česko-tatarstánské ekonomické fórum - návštěva prezidenta Tatarstánu 15.4.2013

U příležitosti návštěvy prezidenta Republiky Tatarstán R. N. Minnichanova v ČR Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Komorou SNS a HK ČR si Vás dovolují pozvat na Česko-tatarstánské ekonomické fórum, které se uskuteční

číst dále