Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

May 15

Nabídky Ivano-Frankivské oblastní státní administrace k navázání obchodní spolupráce s českými partnery

Nabídky Ivano-Frankivské oblastní státní administrace k navázání obchodní spolupráce s českými partnery, které přišly cestou ukrajinského velvyslanectví v Praze.

číst dále
May 6

Komora SNS svolává svůj 16. sněm - 11. 6. 2013

Vážení kolegové a přátelé, členové Komory SNS, v souladu se stanovami Komory SNS z pověření představenstva komory si Vás dovoluji pozvat k účasti na jednání 16. sněmu Komory SNS,

číst dále
May 2

Sekretariát Komory SNS vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa asistent/asistentka generálního manažera

Pracovní náplň: standardní činnost asistenta (pošta, program atd.), podíl na přípravě akcí komory (vytváření seznamů účastníků akcí, zpracovávání firemních profilů), zpracování podkladů pro vyřizování vstupních víz pro podnikatelem do zemí SNS, překlady i

číst dále
Apr 27

Mezinárodní fórum inovačního rozvoje 29.10.-01.11.2013 v Moskvě

´Otevřené inovace´je název Mezinárodního fóra inovačního rozvoje, které 29. října až 01. listopadu 2013 přivítá Moskva v rámci Výstavy úspěchů vědecké a podnikatelské sféry v oblasti inovací.

číst dále
Apr 23

Z vystoupení účastníků semináře na MPO k Celní unii - prezentace

Počátkem dubna se na MPO ČR uskutečnil seminář k Celní unii Ruska, Běloruska, Kazachstánu. V příloze naleznete podrobný program akce a prezentace některých vystupujících.

číst dále
Apr 23

Zájem Ukrajiny o spolupráci s českými firmami na Programu ´GREENENERGY Iniciative´

ICC Ukraine by ráda navázala spolupráci s českými partnery při plnění a rozvoji programu: - Zelená energie (solární a větrná energie, biomasa, bioplyn a energie z důlního metanu); energeticky usporné stavby, biopaliva a ekologická doprava, a další.

číst dále
Apr 23

Dněpropetrovská CHTU zve k napsání kolektivní monografie o konkurenceschopnosti

Ústav průmyslové ekonomiky a organizace výroby GVUZ "Ukrajinské státní chemicko-technologické univerzity" (Dněpropetrovsk) zve, s cílem zveřejňovat výsledky výzkumu vědeckých pracovníků, k účasti na napsání kolektivní vědecké monografie:

číst dále
Apr 23

Konference POVRCHOVÉ ÚPRAVY VE STAVEBNICTVÍ 2013 18. - 19. 9. 2013

Na první ročník odborné konference: Povrchové úpravy ve stavebnictví 18.-19.09.2013. Místo: Kulturní centrum Novodvorská, Praha 4. Konferenci společně pořádají spol. Betonconsult, s.r.o. a časopis Povrchové úpravy

číst dále