Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

May 6

Podnikatelská mise do Moskvy a Petrohradu. Uzávěrka 16. května 2014

Nový produkt Komory SNS: Ve spolupráci a za podpory Komerční banky a.s. připravujeme (nejen) pro klienty KB a.s. podnikatelskou misi do dvou „hlavních měst“ Ruské federace – Moskvy a Sankt Petěrburrgu. Termín konání 16. – 20.červen 2014.

číst dále
May 5

MD logistika, a.s. - možnosti spolupráce

MD logistika v současné době aktivně hledá dlouhodobé partnery v zemích SNS. Zde jsou konkrétnější požadavky z naší strany, jaké společnosti hledáme my: Typ společností: velkoobchody, výrobce – proexportní, zaměřené ideálně na chlazené a mražené potraviny

číst dále
May 5

Možnost mise do Arménie 2.- 4.června 2014

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR plánuje 2. – 4.června 2014 uskutečnit v arménském Jerevanu 1. zasedání Smíšené komise pro ekonomickou spolupráci mezi ČR a Arménií. Je to jeden z výsledků nedávné návštěvy arménského prezidenta v Praze.

číst dále
May 2

E15: Aktuální výzvy hospodářských vztahů s Ruskem

Zúčastnili jsme se konference deníku E15 o aktuálních výzvách hospodářských vztahů české podnikatelské sféry s Ruskem. Z akce si můžete prohlédnout video.

číst dále
Apr 29

Pozvánka na diskuzi: Rusko-ukrajinský konflikt a jeho dopady na energetickou bezpečnost Evropy a ČR. 13. 5. 2014

Pozvánka na setkání Institutu pro veřejnou diskusi a týdeníku Ekonom. Tentokrát je tématem aktuální rusko-ukrajinský konflikt a jeho dopady na energetickou bezpečnost Evropy a ČR. Akce se koná 13. května 2014 od 9.30 hodin v hotelu Jalta Praha (Václavské

číst dále
Apr 24

Záporoží: Nabídka ukrajinského výrobce trubičkových drátů pro svařování

Komerční nabídka člena záporožské obchodně-průmyslné komory společnosti Daryal, která je největším ukrajinským výrobcem trubičkových drátů pro svařování. V příloze najdete informace o exportních možnostech včetně technické specifikace v anglickém jazyce n

číst dále
Apr 22

Komerční nabídka ukrajinské společnosti ´Elektrojužmontaž´

Informace o komerční nabídce společnosti Elektrojužmontaž, která se specializuje na výrobu a zprovoznění zařízení elektrické energie.

číst dále
Apr 22

Nabídky investičních a exportních projektů Mykolajivské oblasti

Informace o investičních a exportních projektech Mykolajivské oblasti Ukrajiny a také kalendář konání mezinárodních výstav a veletrhů ve městě Mykolajiv.

číst dále