Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Oct 15

Business dny Komory SNS na 56. MSV v Brně - prezentace vystupujících

Je již tradicí, že druhý a třetí den Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně jsou informačně nejvíce exponované. Mezi nejvýznamnější akce každoročně patří také konference, připravované Komorou pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. (Komora SNS).

číst dále
Oct 14

Podnikatelská mise do Ruské federace (Nižnij Novgorod) 10.-13.11.2014

Dovolte pozvat Vás společně se Suwerte Continental s.r.o. k účasti na podnikatelské misi do Nižního Novgorodu, kterou připravujeme na 10. - 13.11.2014. Ve spolupráci s partnery jsou připravována dvoustranná jednání. Uzávěrka přihlášek je 17.10.2014.

číst dále
Oct 14

Mise do Ázerbajdžánu s ministrem J. Mládkem - Pozor uzávěrka 15. října!

Dovolujeme si pozvat Vás k účasti na doprovodné podnikatelské misi s ministrem Janem Mládkem do Ázerbájdžánu. V příloze jsou předběžné informace k ní. V tomto okamžiku je cesta připravována na termín 2. – 4. 11. 2014. S ohledem na stále ještě nezakončená

číst dále
Sep 18

Business den Běloruska - Komora SNS zve na pravidelnou akci MSV v Brně - 1.10.2014

Business den Běloruska, který se bude konat dne 1.října 2014 od 10.30 hodin v pavilonu A3, sál Morava brněnského výstaviště. Partneři, kteří přijali pozvání a vystoupí v průběhu konference jsou připraveni poskytnout zajímavé informace, spojené s rozvojem

číst dále
Sep 16

Komerční nabídka výrobce svařovací techniky E.O.Patona

Výzkumná továrna na výrobu svařovacího zařízení E. O. Patona, která je zároveň předním ukrajinským výrobcem svařovací techniky, elektrických a elektronických zařízení nabízí mj. svařovací invertory, svařovací automaty zvláštního určení.

číst dále
Sep 11

Aktualizovaný program Business dne Ruské federace v Brně - 30.9.2014

Přinášíme aktualizovaný program tradičního Business dne Ruské federace v rámci doprovodného programu 26. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

číst dále
Sep 8

Pracovní snídaně Pražské veřejné rady a Komory SNS

Komora SNS a Pražská veřejná rada pokračují v sérii setkání na galerii Obecního domu. II. setkání série se uskutečnilo poslední srpnový pátek u příležitosti jmenování nového Obchodního rady Ruské federace v České republice.

číst dále
Sep 5

Fórum výrobců strojírenského zařízení Kazachstánu (9.-10.října 2014)

V Astaně se přípravuje Fórum výrobců strojírenského zařízení (Forum of Machinery Manufacturers of Kazakhstan). Podle podle dostupných informací z Kazachstánu se plenárního zasedání fóra zúčastní předseda vlády KZ K. Masimov, ministr pro investice a rozvoj

číst dále