Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Jan 4

Tulské podniky hledají odběratele v České republice

Nabízíme Vaší pozornosti prezentaci exportně orientovaných podniků z Tulské oblasti (RF), které by rády našly partnery a odběratele v řadách českých firem.

číst dále
Dec 21

EGAP spouští novou službu "KLIKNI PRO EXPORT"

Exportní garanční a pojišťovací společnost spouští novou službu "KLIKNI PRO EXPORT". Jedná se o klientský portál pro exportéry, který s sebou přináší méně administrativy. Nabízí prověření bonity kupujícího, zajištění platebních rizik v zahraničí, snadnější financování pro Vaší firmu a řadu dalších výhod.

číst dále
Dec 21

Komora SNS přechází na vánoční provoz

Vážení členové a partneři! Ode dne 21. prosince až do 3. ledna (včetně) bude sekretariát Komory SNS pracovat v režimu home office. Přejeme Vám i Vašim blízkým veselé prožití Svátků vánočních a co nejzdařilejší vkročení do nového roku 2021!

číst dále
Dec 17

Komora SNS na přelomu let 2020 a 2021

Tradiční zamyšlení Františka Masopusta, předsedy představenstva Komory SNS nad odcházejícím rokem a vyhlídkami do roku nového adresované všem členům a partnerům.

číst dále
Dec 17

Kurganská oblast (RF) hledá zájemce o realizaci investičních projektů v několika hospodářských sektorech

Nabízíme Vaší pozornosti materiály k investičním příležitostem v Kurganské oblasti Ruské federace. V podkladech naleznete nabídky konkrétních objektů, které se dají využít pro realizaci projektů v oblasti průmyslové výroby, těžby, zemědělství i cestovního ruchu.

číst dále
Dec 14

Eurocar (zástupce Škoda Auto na Ukrajině) nabízí využití volných kapacit ve svém montážním závodě

Společnost nabízí využití volných kapacit v Solomonovo (u slovenských hranic) českým společnostem, které by měly zájem o proniknutí na ukrajinský trh a na území Ukrajiny by chtěly kompletovat své výrobky. Je připravena zajistit celkový projektový management a možnost realizace projektu na klíč s různými úrovněmi lokalizace, zapojení místních i zahraničních (EU i SNS) výrobců náhradních dílů a komponentů, podporu na místním trhu a možnost exportu do EU.

číst dále
Nov 18

Česká exportní banka přichází s novým produktem „Úvěr na investice v zahraničí“

V rámci dlouholeté spolupráce mezi naší komorou a Českou exportní bankou a.s. se na nás obrátilo vedení ČEB s žádostí o zveřejnění informace o novém produktu – úvěru na investice v zahraničí. Materiál k tomuto tématu, včetně kontaktů pro případnou konzultaci, naleznete v příloze.

číst dále
Nov 11

Komora SNS připravuje telemost s Kaliningradem!

Ve spolupráci s Obchodním zastoupením RF v České republice Komora SNS připravuje další ze série webinářů! Tentokrát se zájemci budou moci potkat s podnikateli z Kaliningradské oblasti. Webinář se uskuteční dne 15. prosince prostřednictvím platformy ZOOM.

číst dále