Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Mar 22

Informace ke státní podpoře investičních aktivit v Kazachstánu v roce 2021

V příloze přinášíme aktuální informace k formám, metodám a podmínkám pro zisk státní podpory při realizaci investičních projektů na území Republiky Kazachstán. Součástí podkladů je rovněž charakteristika faktorů, které pozitivně ovlivňují investiční přitažlivost a potenciál republiky.

číst dále
Mar 22

Přední kazachstánský dodavatel potravin hledá partnery v ČR

Společnost Qazaq Partners, která patří mezi přední kazachstánské exportéry potravinářské produkce, hledá potenciální partnery a odběratele v České republice. Společnost se zabývá zejména velkoobchodními dodávkami a klientům nabízí možnost rychlé dopravy objednávek po celém světě.

číst dále
Feb 3

Pracovní doba sekretariátu Komory SNS je upravena!

Počínaje dnem 1. 2. 2021 jsou časy pro jednání v sekretariátu Komory SNS následovně: Po - St od 9:00 do 13:30. V případě zájmu o jednání doporučujeme domluvit si s předstihem termín – nejlépe na telefonním čísle 732 227 882.

číst dále
Feb 3

Komora SNS a druhý rok pandemie: pozvánka na webinář s Dniprem

Vážení členové a příznivci Komory SNS! Máme za sebou první měsíc roku 2021, tedy druhého roku boje se zákeřným Covidem 19. Loni jsme se kvůli platným omezením zaměřili mimo jiné na realizaci internetových seminářů a zprostředkovávání kontaktů pro naše firmy a jejich partnery v zájmových zemích. V pořádání takovýchto setkání jsme nepolevovali ani v průběhu měsíce ledna 2021 a nyní Vás zveme na náš webinář pořádaný s komorou Dněpropetrovské oblasti Ukrajiny, který se uskuteční 25. února!

číst dále
Jan 4

Tulské podniky hledají odběratele v České republice

Nabízíme Vaší pozornosti prezentaci exportně orientovaných podniků z Tulské oblasti (RF), které by rády našly partnery a odběratele v řadách českých firem.

číst dále
Dec 21

EGAP spouští novou službu "KLIKNI PRO EXPORT"

Exportní garanční a pojišťovací společnost spouští novou službu "KLIKNI PRO EXPORT". Jedná se o klientský portál pro exportéry, který s sebou přináší méně administrativy. Nabízí prověření bonity kupujícího, zajištění platebních rizik v zahraničí, snadnější financování pro Vaší firmu a řadu dalších výhod.

číst dále
Dec 21

Komora SNS přechází na vánoční provoz

Vážení členové a partneři! Ode dne 21. prosince až do 3. ledna (včetně) bude sekretariát Komory SNS pracovat v režimu home office. Přejeme Vám i Vašim blízkým veselé prožití Svátků vánočních a co nejzdařilejší vkročení do nového roku 2021!

číst dále
Dec 17

Komora SNS na přelomu let 2020 a 2021

Tradiční zamyšlení Františka Masopusta, předsedy představenstva Komory SNS nad odcházejícím rokem a vyhlídkami do roku nového adresované všem členům a partnerům.

číst dále