Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Oct 12

Tradiční agrární veletrhy v Moskvě v realitě uzavřených hranic

Od konce září probíhá jako každoročně období tradičních mezinárodních zemědělských a potravinářských veletrhů a výstav v Moskvě. I přes komplikace spojené s pandemií Covid-19 jako jsou zavřené hranice, provizorní nemocnice na jednom z výstavišť, zvýšená hygienická opatření v podobě povinných roušek, rukavic a 1,5 metrových rozestupů, se organizátoři nenechali odradit a navenek ani na chvíli nepřipustili možnost zrušení akcí.

číst dále
Oct 9

RF zve české firmy na tradiční mezinárodní fórum zemí BRICS do Petrohradu

Ve dnech 5. a 6. listopadu bude ruský Petrohrad hostit tradiční Mezinárodní fórum municipalit států BRICS. Akce proběhne ve formátu „BRICS plus“ a její program nabídne účastníkům celkem 36 tematických zasedání. Akce se zúčastní zástupci státních orgánů, podniků, asociací a vědeckých institucí z řady zemí.

číst dále
Sep 30

MZV ČR připravilo pro podnikatele Mapu strategických příležitostí

Nabízíme Vaší pozornosti Mapu strategických příležitostí, kterou připravilo Ministerstvo zahraničních věcí ČR. Dokument si klade za cíl představit českým firmám podnikatelské příležitosti ve více než 80 zemích světa.

číst dále
Sep 30

ČSA obnovuje provoz linky mezi Prahou a Moskvou

Od neděle 4. října 2020 letecká společnost ČSA obnovuje lety mezi Prahou a Moskvou. Let OK894/5 bude provozován dvakrát týdně, vždy ve středu a v neděli.

číst dále
Sep 30

Kyrgyzstán hledá partnery pro realizaci investičních projektů

Nabízíme Vaší pozornosti seznam investičních projektů v kyrgyzských regionech, pro které hledá kyrgyzská strana potenciální investory.

číst dále
Sep 25

Letecká společnost UIA obnovuje pravidelnou leteckou linku mezi Prahou a Kyjevem

Letecký dopravce Ukraine International Airlines ode dne 2. října 2020 obnovuje provoz pravidelné letecké linky mezi Prahou a Kyjevem. Lety budou vykonávány třikrát do týdne vždy v pondělí, středu a pátek.

číst dále
Sep 25

Předseda představenstva Komory SNS poskytl rozhovor časopisu TRADE NEWS

S Františkem Masopustem, předsedou představenstva Komory pro hospodářské styky se SNS, Štěpánka Kotrbová pohovořila o česko-ruských vztazích, koronavirové situaci v Rusku, hospodářské spolupráci s Ukrajinou, současné situaci v Bělorusku a hospodářském vývoji během a po době covidové.

číst dále
Sep 21

Bělorusko zve české firmy na mezinárodní průmyslový online veletrh TeMEx

Ve dnech 14. října 2020 až 14. ledna 2021 pořádá Běloruská obchodně-průmyslová komora mezinárodní online veletrh Technology and Machinery Expo. V rámci jednotné se zde představí strojírenské podniky, dodavatelé surovin, vývojáři, IT společnosti i firmy zabývající se automatizací výroby.

číst dále