Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Oct 14

Podnikatelská mise do Ruské federace (Nižnij Novgorod) 10.-13.11.2014

Dovolte pozvat Vás společně se Suwerte Continental s.r.o. k účasti na podnikatelské misi do Nižního Novgorodu, kterou připravujeme na 10. - 13.11.2014. Ve spolupráci s partnery jsou připravována dvoustranná jednání. Uzávěrka přihlášek je 17.10.2014.

číst dále
Oct 14

Mise do Ázerbajdžánu s ministrem J. Mládkem - Pozor uzávěrka 15. října!

Dovolujeme si pozvat Vás k účasti na doprovodné podnikatelské misi s ministrem Janem Mládkem do Ázerbájdžánu. V příloze jsou předběžné informace k ní. V tomto okamžiku je cesta připravována na termín 2. – 4. 11. 2014. S ohledem na stále ještě nezakončená

číst dále
Sep 18

Business den Běloruska - Komora SNS zve na pravidelnou akci MSV v Brně - 1.10.2014

Business den Běloruska, který se bude konat dne 1.října 2014 od 10.30 hodin v pavilonu A3, sál Morava brněnského výstaviště. Partneři, kteří přijali pozvání a vystoupí v průběhu konference jsou připraveni poskytnout zajímavé informace, spojené s rozvojem

číst dále
Sep 16

Komerční nabídka výrobce svařovací techniky E.O.Patona

Výzkumná továrna na výrobu svařovacího zařízení E. O. Patona, která je zároveň předním ukrajinským výrobcem svařovací techniky, elektrických a elektronických zařízení nabízí mj. svařovací invertory, svařovací automaty zvláštního určení.

číst dále
Sep 11

Aktualizovaný program Business dne Ruské federace v Brně - 30.9.2014

Přinášíme aktualizovaný program tradičního Business dne Ruské federace v rámci doprovodného programu 26. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

číst dále
Sep 8

Pracovní snídaně Pražské veřejné rady a Komory SNS

Komora SNS a Pražská veřejná rada pokračují v sérii setkání na galerii Obecního domu. II. setkání série se uskutečnilo poslední srpnový pátek u příležitosti jmenování nového Obchodního rady Ruské federace v České republice.

číst dále
Sep 5

Fórum výrobců strojírenského zařízení Kazachstánu (9.-10.října 2014)

V Astaně se přípravuje Fórum výrobců strojírenského zařízení (Forum of Machinery Manufacturers of Kazakhstan). Podle podle dostupných informací z Kazachstánu se plenárního zasedání fóra zúčastní předseda vlády KZ K. Masimov, ministr pro investice a rozvoj

číst dále
Sep 5

Seminář k aktuálním otázkám podnikání v Kazachstánu - 23.září 2014

V návaznosti k nacházející cestě prezidenta republiky Miloše Zemana a s ní spojenou podnikatelskou misi do KAZACHSTÁNU připravují Svaz průmyslu a dopravy ČR a Komora SNS seminář, seminář, věnovaný česko-kazachstánské ekonomické spolupráci.

číst dále