Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Sep 1

Ruské Ministerstvo průmyslu a obchodu vyčíslilo škody způsobené sankcemi na 20 miliard dolarů

Škoda způsobená ruské ekonomice západními sankcemi může dosahovat 20 miliard dolarů.

číst dále
Sep 1

Gazprom zvyšuje ve druhém čtvrtletí export do Evropy o 27%

Ruský plynový gigant ve druhém čtvrtletí vylepšil exportní ukazatele, po nevalném začátku roku, kdy se export plynu do Evropy snižoval.

číst dále
Sep 1

Bělorusko a DHL Global Forwarding budou rozvíjet dopravní trasu Čína - Evropa

Ministerstvo dopravy a komunikací Běloruska a společnost DHL Global Forwarding (Čína) podepsali memorandum o vzájemném porozumění a spolupráci.

číst dále
Sep 1

Lukoil sjednal miliardový úvěr na projekt v Azerbaidžanu, půjčí mu i Evropská banka pro obnovu a rozvoj

Ruská ropná společnost Lukoil získala miliardový úvěr pro financování svého podílu v konsorciu, plánujícím těžbu z plynového ložiska Shah Deniz v Ázerbaidžánu.

číst dále
Aug 30

Hospodářské vztahy České republiky s Ruskou federací: úloha ruských regionů

Považuji za velmi důležité, právě v dnešní době vést racionální diskusi o budoucnosti ekonomických a obchodních vztahů s RF a také připomenout si jejich obsah před rokem 1989. Tehdy více jak ¾ československého zahraničního obchodu směřovalo do zemí RVHP.

číst dále
Jun 30

Business den Běloruska - Brno 16. září 2015

Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. zve na další akci komory v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, která se uskuteční 16. září od 10.30 hodin se v sále Morava pavilonu A3 na brněnském výstavišti.

číst dále
Jun 17

Komora SNS bilancovala a plánovala

Na 18. sněmu se setkali představitelé členských firem Komory pro hospodářské styky se SNS, speciální obchodní komory, aby zhodnotili uplynulý rok a jednali o směrování komory v dalším období.

číst dále
Jun 15

Mezinárodní výstava ´Techno-Electro -2015´ - Kyjev, 28.-31. 10. 2015

Klíčová výstavní ukrajinská událost pro specialisty elektrotechnického průmyslu "Techno-Electro -2015" se uskuteční na podzim v Kyjevě. Akce je místem pro setkání největších světových výrobců elektrotechnického průmyslu a dodavatelů výro

číst dále