Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Sep 1

Gazprom zvyšuje ve druhém čtvrtletí export do Evropy o 27%

Ruský plynový gigant ve druhém čtvrtletí vylepšil exportní ukazatele, po nevalném začátku roku, kdy se export plynu do Evropy snižoval.

číst dále
Sep 1

Bělorusko a DHL Global Forwarding budou rozvíjet dopravní trasu Čína - Evropa

Ministerstvo dopravy a komunikací Běloruska a společnost DHL Global Forwarding (Čína) podepsali memorandum o vzájemném porozumění a spolupráci.

číst dále
Sep 1

Lukoil sjednal miliardový úvěr na projekt v Azerbaidžanu, půjčí mu i Evropská banka pro obnovu a rozvoj

Ruská ropná společnost Lukoil získala miliardový úvěr pro financování svého podílu v konsorciu, plánujícím těžbu z plynového ložiska Shah Deniz v Ázerbaidžánu.

číst dále
Aug 30

Hospodářské vztahy České republiky s Ruskou federací: úloha ruských regionů

Považuji za velmi důležité, právě v dnešní době vést racionální diskusi o budoucnosti ekonomických a obchodních vztahů s RF a také připomenout si jejich obsah před rokem 1989. Tehdy více jak ¾ československého zahraničního obchodu směřovalo do zemí RVHP.

číst dále
Jun 30

Business den Běloruska - Brno 16. září 2015

Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. zve na další akci komory v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, která se uskuteční 16. září od 10.30 hodin se v sále Morava pavilonu A3 na brněnském výstavišti.

číst dále
Jun 17

Komora SNS bilancovala a plánovala

Na 18. sněmu se setkali představitelé členských firem Komory pro hospodářské styky se SNS, speciální obchodní komory, aby zhodnotili uplynulý rok a jednali o směrování komory v dalším období.

číst dále
Jun 15

Mezinárodní výstava ´Techno-Electro -2015´ - Kyjev, 28.-31. 10. 2015

Klíčová výstavní ukrajinská událost pro specialisty elektrotechnického průmyslu "Techno-Electro -2015" se uskuteční na podzim v Kyjevě. Akce je místem pro setkání největších světových výrobců elektrotechnického průmyslu a dodavatelů výro

číst dále
Jun 8

Informace o aktivitách Krajské hospodářské komory Zlínského kraje

Centrum pro mezinárodní spolupráci, které působí při KHK Zlínského kraje připravilo na nadcházející období několik akcí, zaměřených na východní trhy. Dne 17. 6. 2015 od 09.00 do 15.00 ve Zlíně, v budově č. 23 na ulici Vavrečkova 5262 proběhne „konzultační

číst dále