Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

May 31

Miloš Balabán pro deník Právo: „Limity sankcí“

Bezpečnostní analytik Miloš Balabán dne 29. 5. publikoval v deníku Právo článek s názvem „Limity sankcí“, v němž posuzuje možnosti dalšího rozvoje vztahů Evropské unie a Běloruska a vyjadřuje se k problematice evropsko-ruských vztahů. Se souhlasem autora Vám přinášíme text v jeho úplném znění.

číst dále
May 31

František Novák pro PEAK.CZ: „Krymu před vyprahnutím pomáhají vodní čerpadla z Dánska“

Novinář František Novák dne 25. 5 2021 publikoval na serveru PEAK.CZ článek s názvem „Krymu před vyprahnutím pomáhají vodní čerpadla z Dánska“, v němž informuje o okolnostech dodávek vodních čerpadel a jejich komponent od evropských producentů na Krymský poloostrov. Vaší pozornosti nabízíme text v úplném znění.

číst dále
Apr 19

ČSA a Smartwings dne 29. dubna obnoví letecké spojení mezi Prahou a Petrohradem

Lety budou vykonávány dvakrát do týdne, vždy ve čtvrtek a v neděli. Spoje z Prahy budou odlétat v 11:20, linky opačným směrem pak budou vypravovány vždy v 15:30.

číst dále
Apr 6

Moldavsko zve české firmy na „Moldova Trade Forum 2021”

Ve dnech 28. až 30. dubna Obchodní a průmyslová komora Moldavské republiky pořádá tradiční akci „Moldova Trade Forum 2021“, jejímž cílem je vyhledávání nových exportních příležitostí pro moldavské výrobní podniky a podpora jejich začleňování do mezinárodních dodavatelských řetězců.

číst dále
Mar 22

Informace ke státní podpoře investičních aktivit v Kazachstánu v roce 2021

V příloze přinášíme aktuální informace k formám, metodám a podmínkám pro zisk státní podpory při realizaci investičních projektů na území Republiky Kazachstán. Součástí podkladů je rovněž charakteristika faktorů, které pozitivně ovlivňují investiční přitažlivost a potenciál republiky.

číst dále
Mar 22

Přední kazachstánský dodavatel potravin hledá partnery v ČR

Společnost Qazaq Partners, která patří mezi přední kazachstánské exportéry potravinářské produkce, hledá potenciální partnery a odběratele v České republice. Společnost se zabývá zejména velkoobchodními dodávkami a klientům nabízí možnost rychlé dopravy objednávek po celém světě.

číst dále
Feb 3

Pracovní doba sekretariátu Komory SNS je upravena!

Počínaje dnem 1. 2. 2021 jsou časy pro jednání v sekretariátu Komory SNS následovně: Po - St od 9:00 do 13:30. V případě zájmu o jednání doporučujeme domluvit si s předstihem termín – nejlépe na telefonním čísle 732 227 882.

číst dále
Feb 3

Komora SNS a druhý rok pandemie: pozvánka na webinář s Dniprem

Vážení členové a příznivci Komory SNS! Máme za sebou první měsíc roku 2021, tedy druhého roku boje se zákeřným Covidem 19. Loni jsme se kvůli platným omezením zaměřili mimo jiné na realizaci internetových seminářů a zprostředkovávání kontaktů pro naše firmy a jejich partnery v zájmových zemích. V pořádání takovýchto setkání jsme nepolevovali ani v průběhu měsíce ledna 2021 a nyní Vás zveme na náš webinář pořádaný s komorou Dněpropetrovské oblasti Ukrajiny, který se uskuteční 25. února!

číst dále