Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Dec 1

Hledání cest na východ

V posledním období, zřejmě díky naší aktivnější spolupráci s ministerstvem zemědělství, se na našich akcích objevuje stále více firem, působících v oblasti technologií pro zemědělství – ať rostlinnou, živočišnou nebo potravinářskou výrobu.

číst dále
Nov 13

Česko-ruské regionální business setkání u příležitosti významné sportovní události - finále ženského tenisového turnaje Fed Cup v Praze

Diskuse zástupců státní správy a podnikatelské sféry s významnými hosty z Ruska o vzájemných zájmech v obchodních vztazích a o společných významných projektech. Akce se uskuteční u příležitosti světově významné sportovní události mezi Českou republikou...

číst dále
Oct 27

Seminář k rozvoji česko-kazachstánské obchodně-ekonomické spolupráce - 21.10.2015, Praha

Komora SNS společně s Komerční bankou a ve spolupráci s velvyslanectvím Kazachstánu v České republice a PETERKA&PARTNERS advokátní kanceláří - zvou na seminář ´Možnosti rozvoje česko-kazachstánské obchodně-ekonomické spolupráce´

číst dále
Oct 24

Zaznělo na Business dni Ruské federace v Brně

Jan Mládek, Georgij V. Kalamanov, Vladimír Remek, Sergej K. Stupar, František Masopust, František Masopust, Ildar R. Mingaleev, Vadim Titov, Vadim Titov a další..

číst dále
Oct 24

Po stopách ruských delegací

15 září 2015: Ministerstvo průmyslu a obchodu RF – Šmeral Brno: V úterý český podnik Šmeral Brno navštívili náměstek ministra průmyslu a obchodu Ruské Federace Georgij Kalamanov společně s poradcem..

číst dále
Oct 24

OCENĚNÍ

Součástí Business Dne Ruské Federace bylo slavnostní předání pamětní medailí za přínos v oblasti obchodně - ekonomické spolupráce mezi Českou republikou a Ruskou federací.

číst dále
Oct 24

Představujeme klíčové zájmové regiony česko-ruských podnikatelských vztahů

Prioritním směrem rozvoje a trendem vzájemných obchodních vztahů mezi Českem a Ruskem je nyní spolupráce v regionech na úrovni této spolupráce je tedy možné pokračovat v obchodní spolupráci s Ruskem.

číst dále
Oct 24

František Masopust: Čísla ukazují, že na sankční politice profitují Spojené státy.

Zahraniční obchod Ruska a Evropy zaznamenal loni významný pokles, a to téměř desetiprocentní.

číst dále