Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Sep 11

Aktualizovaný program Business dne Ruské federace v Brně - 30.9.2014

Přinášíme aktualizovaný program tradičního Business dne Ruské federace v rámci doprovodného programu 26. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

číst dále
Sep 8

Pracovní snídaně Pražské veřejné rady a Komory SNS

Komora SNS a Pražská veřejná rada pokračují v sérii setkání na galerii Obecního domu. II. setkání série se uskutečnilo poslední srpnový pátek u příležitosti jmenování nového Obchodního rady Ruské federace v České republice.

číst dále
Sep 5

Fórum výrobců strojírenského zařízení Kazachstánu (9.-10.října 2014)

V Astaně se přípravuje Fórum výrobců strojírenského zařízení (Forum of Machinery Manufacturers of Kazakhstan). Podle podle dostupných informací z Kazachstánu se plenárního zasedání fóra zúčastní předseda vlády KZ K. Masimov, ministr pro investice a rozvoj

číst dále
Sep 5

Seminář k aktuálním otázkám podnikání v Kazachstánu - 23.září 2014

V návaznosti k nacházející cestě prezidenta republiky Miloše Zemana a s ní spojenou podnikatelskou misi do KAZACHSTÁNU připravují Svaz průmyslu a dopravy ČR a Komora SNS seminář, seminář, věnovaný česko-kazachstánské ekonomické spolupráci.

číst dále
Sep 1

Ukrajina: Nabídka lídra ukrajinského nákladního železničního strojírenství

Komerční nabídka společnosti ´Dniprovagonmaš´, která je jedním z lídrů ukrajinského nákladního železničního strojírenství. Společnost je připravená dodávat své výrobky na trhy EU a je otevřena k výrobní kooperaci.

číst dále
Sep 1

Lvov - Mezinárodní business fórum pro výrobce a velkoobchodníky s obuví - 22. září 2014

Ukrajinské velvyslanectví v Praze oznamuje, že ve Lvově se 22. září 2014 uskuteční Mezinárodní business fórum pro výrobce a velkoobchodníky s obuví. Na fóru budou vytvořeny podmínky pro navázání obchodních kontaktů.

číst dále
Aug 26

JUDr. Tomáš Gřivna: Co je trestní imunita právnických osob? Poradenství

Uběhlo 2,5 roku od účinnosti zákona o trestní odpovědnosti právnic. osob. Compliance programy se zaměřují na dodržováni právních předpisů i vnitřních norem právnické osoby. Praxe orgánů činných v trest. řízení ukazuje, že zákon je aplikován poměrně často

číst dále
Aug 25

Komora SNS k sankcím

Rádi bychom informovali o zdrojích informací, nezbytných pro firemní analýzy situace v obchodní relaci s Ruskou federací, sděluje František Masopust, výkonný ředitel Komory SNS. Na hlavní stránce Komorasns.cz je v sekci „DOPORUČUJEME“ umístěn banner

číst dále