Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Sep 10

Pozvánka na seminář s vládou Moskvy v Praze - 7. října 2015

Atraktivní informace těm, kdo mají podnikatelské a obchodní zájmy nasměrovány do Ruské federace nabízí možnost účasti na další akci Komory SNS. Ve spolupráci s Vládou Moskvy je připraven seminář pod názvem „Moskva – město pro podnikání“.

číst dále
Sep 2

Businesss den Ruské federace v rámci MSV Brno - 15.9.2015

Tradiční konference Business den Ruské federace se bude konat v rámci MSV v Brně 15.9.2015 (Rotunda, pavilon A, od 9.30 hod.). Očekávají se vystoupení ministra průmyslu a obchodu ČR J. Mládka a náměstka ministra průmyslu a obchodu RF G. I. Kalamanova.

číst dále
Sep 2

Ruská investice do výroby spustila motory legendárních L 410

Legendární letoun z kunovické výrobny nastartoval motory díky ruské investici. Pýcha českého letectví Let Kunovice, tradiční český výrobce dopravních letounů řady L 410, byl ještě před sedmi lety na hranici krachu.

číst dále
Sep 2

Komora SNS připravuje tradiční Business den RF a Běloruska v Brně (15. a 16. 9. 2015)

V rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně připravuje Komora SNS Business den Ruské federace (15.9.2015) a Business den Běloruska (16.9.2015) v dopoledních hodinách dne 15., resp. 16. září 2015 v sále MORAVA pavilonu A3

číst dále
Sep 1

EGAP pojistil první velký vývoz do Ruska od počátku tamní ekonomické krize

Státní pojišťovna EGAP poprvé od loňské ruské krize pojistila velký export do Ruska. Jedná se o zakázku za 3,5 miliardy korun, kterou získala česká inženýrská firma Chemoproject Nitrogen.

číst dále
Sep 1

Česká Energo-Pro chce prodat největší energetickou společnost Gruzie

Společnost Energo-Pro hledá kupce pro svůj dceřiný podnik „Energo-Pro Georgia“, který vlastní 70% elektrických sítí Gruzie a řadu hydroelektráren v zemi.

číst dále
Sep 1

Ruské Ministerstvo průmyslu a obchodu vyčíslilo škody způsobené sankcemi na 20 miliard dolarů

Škoda způsobená ruské ekonomice západními sankcemi může dosahovat 20 miliard dolarů.

číst dále
Sep 1

Gazprom zvyšuje ve druhém čtvrtletí export do Evropy o 27%

Ruský plynový gigant ve druhém čtvrtletí vylepšil exportní ukazatele, po nevalném začátku roku, kdy se export plynu do Evropy snižoval.

číst dále