Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Oct 14

Rusko-kyrgyzský fond rozvoje je připraven podpořit české exportéry, dvanáct projektů už bylo projednáno

Rusko-kyrgyzský fond rozvoje se v průběhu Česko-kyrgyzského business fóra dohodl s Českou exportní bankou a českými exportéry na finanční podpoře několika projektů z oblasti dopravní a energetické infrastruktury v celkové hodnotě desítek milionů korun.

číst dále
Oct 7

Reportáž HN: Business den Ruské federace

Reportáž z Business dne Ruské federace otiskly Hospodářské noviny (HN) ve speciální příloze, která se věnovala průběhu 58. Mezinárodního strojínského veletrhu. Text je dostupný i na stránkách ihned.cz dle odkazu.

číst dále
Oct 5

Rusko a Bělorusko v hledáčku českých firem. Byznys dny na MSV 2016 v Brně

Komora SNS v rámci doprovodného programu 58. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně uspořádala již tradiční konference Business den Ruské federace a Business den Běloruska. Akce se staly platformou pro setkání státní správy a exportérů a diskuzí

číst dále
Sep 21

Podnikatelská mise do Čeljabinska a Jekatěrinburgu (23.–27.října 2016)

Další podnikatelskou misi, tentokrát ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Jekatěrinburgu a za podpory projektu MZV ČR PROPED připravila Komora SNS do dvou mimořádně významných ruských regionů.

číst dále
Sep 21

Moldavský business týden v Kišiněvě (4. - 7. října 2016)

Komora SNS obdržela prostřednictvím českého velvyslanectví v Kišiněvě pozvání pro české firmy k účasti na Moldavském business týdnu, který se bude konat od 4. do 7. října 2016. Bližší informace v přiloženém dopise a na webové stránce www.mbw.md .

číst dále
Sep 20

Mezinárodní investiční fóra "Aktobe Invest 2016" a "Atyrau Invest 2016" (27.-30. září)

Na Komoru SNS se obrátil Velvyslanec Kazachstánu v ČR Seržan Abdykarimov s nabídkou účasti českým firmám na Mezinárodním investičním fóru "Aktobe Invest 2016" (27.-28. září) a "Atyrau Invest 2016" (29.-30.září). Organizátory jsou Administrace Akťjubinské

číst dále
Sep 7

Média: KOMORA SNS ve zpravodaji SVAZU STROJÍRENSKÉ TECHNOLOGIE

Časopis Svazu strojírenské technologie v srpnovém čísle představil Komoru SNS. Nezbytnost orientace velké části českých firem kromě domácího trhu také na export je pochopitelná. Malý český trh, ještě k tomu nasycený více či méně kvalitními výrobky zahra

číst dále
Aug 29

Nabídka prezentace firmy ve Zpravodaji Komory SNS k reklamě Vaší společnosti

Komora SNS připravuje (jako každý rok) v rámci brněnského strojírenského veletrhu dvě významné konference – Business den Ruské federace a Business den Běloruska. V letošním roce chceme jednak rozšířit zpravodajství o informace z Business dne Běloruska.

číst dále