Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Feb 10

Uzbekistán připravuje první ročník Taškentského mezinárodního investičního fóra!

Ve dnech 5. až 6. března proběhne v hlavním městě Uzbekistánu historicky první Taškentské mezinárodní investiční fórum, jehož pořadatelé rádi uvítají v řadách hostů zástupce ČR.

číst dále
Feb 10

Jekatěrinburg zve na veletrh „Kalibr 20.20. Lov a zbraně, rybolov a outdoorové aktivity“

Ve dnech 9. až 11. dubna proběhne v hlavním městě ruské Sverdlovské oblasti specializovaný veletrh, který je určen všem, kdo se zajímá o lov, rybolov, sportovní zbraně či aktivní rekreaci.

číst dále
Feb 10

Přehled mezinárodních veletrhů pořádaných v Bělorusku v roce 2020

Obeznamte se s přehledem mezinárodních veletrhů a podnikatelských fór, které se uskuteční na území Běloruska v letošním roce.

číst dále
Jan 17

Kišiněv bude hostit „Moldovan Design Week 2020“

Moldavsko zve české tvůrce na tradiční veletrh designu, který proběhne v hlavním městě republiky ve dnech 1. až 7. června.

číst dále
Jan 7

Moldavsko zve na mezinárodní fórum „Moldova 2020 – shaping the future of international business cooperation“

U příležitosti konání veletrhu "Made in Moldova" proběhne dne 30. ledna v Kišiněvu mezinárodní podnikatelský veletrh „Moldova 2020 – shaping the future of international business cooperation“. Fóra zúčastní zástupci malých a středních podniků, vládních orgánů či institucí zabývajících se výzkumem a vývojem. Akce nabídne také prostor pro B2B jednání.

číst dále
Dec 19

Informace o provozu sekretariátu Komory SNS o svátcích

Ve dnech 20. prosince 2019 až 5. ledna 2020 bude sekretariát Komory SNS mimo provoz. V naléhavých případech nás ale vždy můžete kontaktovat prostřednictvím mobilního telefonu či emailu.

číst dále
Dec 6

POZOR! Změňte si kontakty na vedení a sekretariát Komory SNS

K 5. prosinci 2019 došlo ke změně emailových adres vedení a sekretariátu Komory SNS. Prakticky se jedná o přechod ze serveru HK ČR na samostatnou doménu Komory SNS. Emaily sice ještě nějaký čas budou chodit i na staré adresy, ale jen po omezenou dobu.

číst dále
Nov 19

Bělorusko zve na 23. ročník mezinárodního veletrhu AUTOMATION. ELECTRONICS

Ve dnech 17. až 19. března 2020 bude Minsk již tradičně hostit mezinárodní specializovaný veletrh AUTOMATION. ELECTRONICS - 2020, kde se představí domácí i zahraniční výrobci a dodavatelé zařízení pro průmyslovou automatizaci, elektronických komponent a materiálů pro elektrotechnický průmysl.

číst dále