Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

Jan 27

František Masopust, výkonný ředitel Komory SNS hostem pondělní Ekonomiky 24 na téma ekonomického poklesu Ruska a dopadů na české firmy

Hospodářství Ruské federace oslabilo o 3,7 %. Vyplývá to z předběžných údajů tamního statistického úřadu. Za problémy Ruska stojí prudký pokles cen ropy a sankce, které na něj uvalil Západ kvůli angažmá v ukrajinské krizi.

číst dále
Jan 23

Kazachstán: v zemi se uskuteční mimořádné parlamentní volby

Prezident Kazachstánu Nursultan Nazarbaev 20. ledna podepsal listiny o rozpuštění tamní dolní komory parlamentu Mažalis. Mimořádné volby se podle tiskové služby prezinta uskuteční 20. března letošního roku.

číst dále
Dec 1

Hledání cest na východ

V posledním období, zřejmě díky naší aktivnější spolupráci s ministerstvem zemědělství, se na našich akcích objevuje stále více firem, působících v oblasti technologií pro zemědělství – ať rostlinnou, živočišnou nebo potravinářskou výrobu.

číst dále
Nov 13

Česko-ruské regionální business setkání u příležitosti významné sportovní události - finále ženského tenisového turnaje Fed Cup v Praze

Diskuse zástupců státní správy a podnikatelské sféry s významnými hosty z Ruska o vzájemných zájmech v obchodních vztazích a o společných významných projektech. Akce se uskuteční u příležitosti světově významné sportovní události mezi Českou republikou...

číst dále
Oct 27

Seminář k rozvoji česko-kazachstánské obchodně-ekonomické spolupráce - 21.10.2015, Praha

Komora SNS společně s Komerční bankou a ve spolupráci s velvyslanectvím Kazachstánu v České republice a PETERKA&PARTNERS advokátní kanceláří - zvou na seminář ´Možnosti rozvoje česko-kazachstánské obchodně-ekonomické spolupráce´

číst dále
Oct 24

Zaznělo na Business dni Ruské federace v Brně

Jan Mládek, Georgij V. Kalamanov, Vladimír Remek, Sergej K. Stupar, František Masopust, František Masopust, Ildar R. Mingaleev, Vadim Titov, Vadim Titov a další..

číst dále
Oct 24

Po stopách ruských delegací

15 září 2015: Ministerstvo průmyslu a obchodu RF – Šmeral Brno: V úterý český podnik Šmeral Brno navštívili náměstek ministra průmyslu a obchodu Ruské Federace Georgij Kalamanov společně s poradcem..

číst dále
Oct 24

OCENĚNÍ

Součástí Business Dne Ruské Federace bylo slavnostní předání pamětní medailí za přínos v oblasti obchodně - ekonomické spolupráce mezi Českou republikou a Ruskou federací.

číst dále