Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory SNS a další zpravodajství

May 6

Moldavsko spustilo informační portál o zahraničním obchodu www.trade.gov.md

Moldavské ministerstvo hospodářství a infrastruktury spustilo specializovaný informační server o zahraničním obchodu, kde se zájemci mohou mimo jiné obeznámit s informacemi o příslušné legislativě, celních režimech, pravidlech pro realizaci importních a exportních operací.

číst dále
Apr 22

MZV ČR: Kazachstán zrušil bezvízový režim pro více jak 50 zemí světa, včetně České republiky

Úřad předsedy vlády Kazachstánu zveřejnil dne 17. dubna 2020 nařízení, které s okamžitou platností ruší bezvízový styk Kazachstánu s více jak 50 zeměmi světa, včetně České republiky, a zavádí vízovou povinnost do 1. listopadu 2020.

číst dále
Mar 23

Informace o opatřeních Exportní garanční a pojišťovací společnosti (EGAP)

Nabízíme Vaší pozornosti informace o balíčku opatření na podporu exportérů, který v reakci na koronavirovou pandemii připravila Exportní garanční a pojišťovací společnost (EGAP).

číst dále
Mar 23

SEKRETARIÁT KOMORY SNS PŘECHÁZÍ NA HOME OFFICE!

Ode dne 15. dubna do 3. května (včetně) bude sekretariát Komory SNS fungovat v režimu HOME OFFICE. Podrobnější informace a kontaktní údaje naleznete v příspěvku.

číst dále
Mar 16

PŘERUŠENÍ PROVOZU SEKRETARIÁTU KOMORY SNS DO 20. BŘEZNA (VČETNĚ)

Z důvodu epidemiologické situace a několikadenní odstávky vody, kterou zapříčinila pondělní havárie vody v naší kancelářské budově, přerušujeme provoz sekretariátu Komory SNS do pátku 20. března (včetně).

číst dále
Mar 12

Předseda představenstva: Komora SNS je pročeská

V týdnu od 16. března se měla uskutečnit cesta předsedy PSP ČR pana Radka Vondráčka do Gruzie a Arménie. Ačkoli cesta i doprovodná podnikatelská mise byly z důvodu „protipandemických opatření“ zrušeny, během přípravy mise jsme se setkali s určitými problémy na straně našich zahraničních partnerů.

číst dále
Mar 5

Moldavsko zve na 17. ročník „Moldova Fashion Days“

V hlavním městě Moldavska proběhne ve dnech 21. až 22. března již sedmnáctý ročník veletrhu „Moldova Fashion Days“, na němž se představují místní návrháři.

číst dále
Feb 27

XIX. Česko – ruský podnikatelský ples Komory SNS

Více než pět set hostů zde mělo příležitost nejen pro taneční vyžití, ale zejména pro setkání se svými partnery, se zástupci velvyslanectví zemí SNS v Praze, s představiteli rezortů vlády i zákonodárných sborů České republiky.

číst dále