Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Feb 12

ČEB loni financovala rekordních 181 obchodních případů

Česká exportní banka (ČEB) v roce 2017 financovala 181 obchodních případů, nejvíc v historii banky. Objem nově podpořených vývozů českých exportérů loni dosáhl 4,3 miliardy korun.

číst dále
Feb 12

Běloruské firmy na veletrhu SALIMA v Brně (27.2. - 2.3.2018)

TPP Respubliky Bělarus poskytla při této příležitosti seznam běloruských vystavovatelů s jejich charakteristikymi a nabídkami. Obchodně-průmyslové komory Běloruska spolu s Komorou SNS srdečně zvou české firmy k návštěvě běloruských firem na veletrhu SALIMA v Brně.

číst dále
Feb 11

V Ratíškovicích sestavili unikátního obra, který bude kutat ruskou sůl

Váží 110 tun, stojí 60 milionů korun, těží sůl a čeká ho daleká cesta do Ruska. Tak zní stručná charakteristika obřího těžebního kombajnu, který na zakázku vyrobili v Ratíškovicích na Hodonínsku.

číst dále
Feb 11

Česká Nuvia dodá zařízení pro ukrajinský Energoatom

Třebíčká firma Nuvia zvítězila ve výběrovém řízení pro ukrajinského provozovatele jaderných elektráren Energoatom. Dodá mu zařízení v hodnotě 1,64 milionů eur.

číst dále
Feb 10

Česko podtvrdilo účast na největším průmyslovém veletrhu v Rusku

Půl roku před zahájením mezinárodního průmyslového veletrhu Innoprom 2018 v Jekatěrinburgu svojí účast potvrdilo osm zemí. Česko je v účastnickém klubu.

číst dále
Feb 9

Voroněžští podnikatelé na návštěvě v Praze. Průmyslový park Maslovskij

V České republice pobývala delegace z Voroněže. V průběhu přijetí delegace z Voroněžské oblasti na Komoře SNS předali partneři informaci o průmyslovém parku Maslovskij.

číst dále
Jan 17

Zvláštní ekonomická zóna „Titanová dolina“ se představuje

V návaznosti na podnikatelské mise, které v průběhu uplynulých let několikrát navštívily Sverdlovskou oblast a město Jekatěrinburg, chce Komora SNS svým partnerům a příznivcům připomenout jednu ze specialit této části Ruska. V přílohách Vám nabízíme informace o možnostech, které mohou zahraniční investoři využít ve Zvláštní ekonomické zóně „Titanová dolina“.

číst dále
Jan 11

Možnosti rozvoje spolupráce českých firem s partnery v Kazachstánu

Komora SNS nabízí možnost účasti v podnikatelské misi do hlavního města Kazachtánu, která se bude konat v termínu 12. – 15. 3. 2018. Ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Astaně a Průmyslovým svazem Kazachstánu jsme připravili česko – kazachstánský seminář k možnostem výrobní kooperace mezi českými a kazachstánskými firmami. Vedle plenární informační části bude hlavní část semináře věnována B2B jednáním firem.

číst dále