Archiv

Informace o uskutečněných akcích Komory VE&SA a další zpravodajství

Jun 22

21. sněm Komory SNS

Dne 21. června 2018 se v reprezentačních prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR uskutečnilo zasedání 21. sněmu Komory pro hospodářské styky se SNS, speciální obchodní komory. V úvodní části sněmu vystoupili hosté Komory SNS – ministr průmyslu a obchodu ČR pan Tomáš Hüner, velvyslanec Ruské federace v ČR Aleksander Zmejevskij, velvyslanec Běloruska v ČR Valery Kurdyukov, velvyslanec Arménie v ČR Tigran Seiranian, rady vyslanec velvyslanectví Kazachstánu v ČR Edil Khozeuly, viceprezident

číst dále
Jun 20

Ukrajina: I. hospodářské a humanitární fórum "Plán pro zítřek strategie úspěšné země" (7. července 2018)

Ve městě Kanis na střední Ukrajině proběhne První ročník mezinárodního hospodářského a humanitárního fóra Ukrainian ID ústředním tématem "Plán pro zítřek strategie úspěšné země"

číst dále
Jun 5

První fotografie z mise do Vladivostoku

V těchto dnech pobývá podnikateská mise Komory SNS ve Vladivostoku. Jak informuje předseda komory František Masopust s místní komorou bylo podepsáno memorandum o spolupraci. Konkrétním výsledkem je rovněž přijaté pozvání vicegubernátora Primorského kraje do Brna

číst dále
May 28

GDPR pro Komoru VE&SA

Seznamte se s pravidly zacházení s Vašimi osobními údaji, které platí v celé Evropské unii. Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, více známé pod zkratkou GDPR, se týká všech firem a institucí, které nějakým způsobem nakládají s osobními údaji zákazníků, zaměstnanců a dalších lidí. Je tedy závazné i pro Komoru Ve&Sa.

číst dále
May 18

Veletrh FOR INDUSTRY – seminář Komory SNS

V rámci doprovodného programu mezinárodního strojírenského veletrhu FOR INDUSTRY, který se konal v areálu PVA v Praze – Letňanech, uspořádala 17. 5. 2018 Komora SNS seminář, věnovaný podmínkám obchodování a spolupráce s místními firmami na trzích Ruské federace a dalších zemí postsovětského prostoru.

číst dále
May 16

Dny automobilového průmyslu v Moldavsku 2018 se konají ve dnech 29.-30. května v Kišiněvě

Na akci se účastníci dozvědí výhody proč investovat do automobilového průmyslu v Moldavsku. Hlavními důvody pro investování do moldavského automobilového odvětví, je vynikající poloha, vysoce kvalifikovaná a konkurenceschopná pracovní síla.

číst dále
Apr 25

Podnikatelská mise Komory SNS do Jaroslavle a Vladimiru

Letošní první mise do Ruska. Naplánovali jsme ji už v loňském roce a dnes, když se mezinárodně politická situace a samozřejmě česko - ruské vztahy zásadním způsobem zhoršily, jsme přistáli na moskevském letišti Šeremetěvo s malou skupinou představitelů českých firem. Tedy s více než hodinovým zpožděním. Po čtyřech hodinách cesty v mikrobusu Mercedes, přičemž vic než hodinu jsme se prokousávali Moskvou, jsme dorazili do Jaroslavle, přes tisíc let starého města na “Zlatém kolcu” kolem Moskvy.

číst dále
Apr 4

16. fórum „Energetika Ukrajiny: aktuální situace a pohled do budoucna“

Ve dnech 6. až 8. listopadu 2018 se v Kyjevě uskuteční mezinárodní fórum „Energetika Ukrajiny: aktuální situace a pohled do budoucna“. Fórum organizuje Ministerstvo pro energetiku a uhelný průmysl Ukrajiny.

číst dále